18.05.2014

«Акциз-2014» на Черкащині: 130,2 мільйони гривень до держбюджету у квітні-травні

212

У квітні – травні ц.р. платниками Черкаської області спрямовано до загального фонду державного бюджету 130,2 млн.грн. акцизного податку. Так, за кілька робочих днів травня ц.р. уже надійшло 61,4 млн.грн., що на 22,3 млн.грн. більше ніж торік у травні на відповідну дату (темп – 157,1%).

Протягом активної фази операції «Акциз-2014», яка  проводиться на виконання доручення заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Петровича Хоменка, співробітники слідчо-оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Черкаській області вилучили з незаконного обігу 86549 літрів алкогольних напоїв, 10334 літри спирту, а також 12286 пачок тютюнових виробів. Про це повідомив в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.
игровые автоматы онлайн без регистрации
Він розповів, що у квітні ц.р. припинено діяльність 2 незаконних виробництв з виготовлення алкогольних напоїв.

За цей період розпочато 4 кримінальних провадження, пов’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

Як зазначив Олександр Чалий, проведені заходи дозволяють заповнити полиці торговельних мереж легально виготовленими алкогольними напоями та тютюновою продукцією, що вже суттєво збільшило надходження коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави.

  • Ksyunya Chernovskaya: почему нет на русском статьи??
  • Kira Razumovskaya: люди с ума посходили
  • Игорь Чернышев: Не совсем понял статью,что то про акцизы на алкоголь и табак.