24.08.2013

Активісти підтримали хвору дівчинку шляхом футбольного поєдинку

Черкаські опозиціонери взяли участь у спортивному заході, котрий був проведений у благодійних цілях. Шляхом футбольного матчу активісти вирішили підтримати Анну Гінкул, котра потребує медичної допомоги. Ініціаторами проведення поєдинку стали представники партій «УДАР», а їх ідею підтримали члени організації «Батьківщина». До участі у заході були запрошені громадські діячі. До речі, серед футболістів-аматорів були і політики, імена яких відомі кожному черкащанину. Капітанська пов’язка першої команди була надана Анатолієві Бондаренко, котрий є головою обласної організації «Батьківщина». У стані суперника головним був представник партії «УДАР» Дмитро Личко.

Після дружніх рукостискань пролунав свисток арбітра, котрий сигналізував про початок поєдинку. Пан Бондаренко запросив до своєї команди депутатів міськради в обличчі Олександра Савенка та Олександра Радуцького. А «ударівець» в свою чергу покликав Олександра Чуприну. Варто зазначити, що Анна Гінкул, в честь якої був організований матч, на власні очі спостерігала за перипетіями. Окрім того, в цей день вона була найактивнішою вболівальницею. Напевне, дівчинка хотіла, щоб поєдинок закінчився внічию, але у спорті це не є можливим.

Загалом гра була рівною, основний час завершився з рахунком 9:9. Аби виявити переможця, активісти приступили до серії післяматчевих пенальті. В цей день футбольна фортуна повернулась обличчям до «Батьківщини», команда відзначилась трьома влучними пострілами, тоді як «ударівці» всього одним. Вагомий внесок у перемогу зробив капітан Анатолій Бондаренко, який проявляє лідерські якості не лише у спорті, а й житті. Та не дивлячись на запеклу боротьбу, по закінченню гри учасники заходу потиснули руки та обійнялись, адже вони ставили єдину мету – допомогти хворій дівчинці.