“Азот” надасть Черкасам тролейбуси

Наразі в офісі «Азота» розглядується питання щодо закупівлі тролейбусів та безкоштовній передачі їх Черкасам. Про можливість такої операції розповіла Валентина Жуковська, яка займає посаду президента підприємства.

Нещодавно керівництво прийняло рішення організувати тендер про придбання засобів пересування. Коли угода буде укладена, то громадський транспорт стане володінням «Черкасиелектротранс». За словами президента, такими діями можна врятувати ситуацію, адже у міській владі постійно ігнорується можливість проведення тендерів.
Стосовно «Азоту» чиновники не зможуть чинити таких дій, оскільки підприємство є комерційним. Можна було б і не виконувати лишніх операцій – просто придбати тролейбуси та передати їх. Але організація хоче привселюдно показати як можна робити справи. Внаслідок цього влада має серйозно задуматись над своєю поведінкою.

Відзначимо, що «Азот» передав необхідну кількість коштів, але конкурс так і не був проведений. Ще в останні дні травня влада повинна була визначити підприємство, яке б продало свої тролейбуси. На жаль, цього до сих пір зроблено не було, оскільки дату проведення тендера постійно переносили. Були сподівання, що захід в кінці кінців пройде 31 липня, але й цього разу спіткала невдача. Представники «Богдан-Моторс» надали скаргу, оскільки у діях «Азоту» побачили ознаки конкуренції. А 30 травня конкурс не відбувся із-за Львівського автобусного заводу, з його офісу теж був надісланий лист з негативним змістом.

Мер Черкас повішав всіх собак на виготовлювачів транспорту, оскільки на його думку своїми скаргами представники організацій штучно хочуть зірвати підписання конкурентами вигідного контракту.

Та «Азот» згодом поліпшив ситуацію, яка склалася. Фірма передала міському бюджету велику суму коштів для закупівлі тролейбусів. За словами Валентини Жуковської, представники підприємства ведуть щільний контроль за реалізацією проекту. Тобто відповідальні особи мають переконатись, що міська влада все-таки придбає нові засоби пересування. Президент компанії виявила бажання зробити свій внесок в вирішення ситуації. На це вона витратила чимало часу. Після декількох днів жінка зробила висновок, що на протязі двох останніх місяців чиновники не мають змоги організувати тендер.

Як представника «Азоту» Жуковську дуже непокоїть цей факт. Але президент не збирається складати рук і прикладе всіх зусиль, аби в Черкасах з’явились нові тролейбуси.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "“Азот” надасть Черкасам тролейбуси"

Дивитись останні коментарі
  1. надеюсь, что независимо от проволочек местных правителей, новый транспорт все таки появится в городе …)

  2. Кстати, хочу отметить, что эти троллейбусы очень удобны для пассажира. Есть устройство для подъема инвалидного кресла. Хотелось бы побольше таких машин)

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.