Боксер з Харкова здобув у Черкасах перемогу

15 грудня 2012 року у Черкаському палаці спорту «Будівельник» пройшов вечір боксу, а якому головною подією пройшов титульній бій за пояс чемпіона Європи версії WBO, Сергія Федченка з Харкова проти  боксера з Азербайджану – Азада Азізова. Бій був дуже видовищним, та завершився абсолютною перемогою Федченка за результатами 12 раундів. А бої андеркарту, які також пройшли того вечора, глядачів дуже розчарували, змагання були зовсім маловидовищними. Сподобався лише бій за участю супертяжа Володимира Терьошкіна.

Вечір боксу у Черкасах відбувся з честю. Глядачі мали змогу побачити окрім самого головного бою, ще 7 рейтингових боїв. Слід відмітити, що у залі ПС «Будівельник» того вечора зібралися відвідувачі майже наполовину, ніж зазвичай. Але існуючі вільні місці, ніяк не вплинули на палкі емоції тих, хто був присутній того вечора у палаці спорту. Хоча дуже яскравих видовищ було лише два. Дуже розчарував відвідувачів Мамед Ядгаров, який хоч і отримав перемогу над Шералі Дустієвим, але не зміг продемонструвати на ринзі відповідного бою. Поєдинок В’ячеслава Узєлкова з угорцем Георгі Маросі також не визвав багато палких емоцій. Лише на протязі останніх трьох хвилин Маросі служив грушею для Узєлкова. В результаті арбітр на завершення першого раунду технічним нокаутом віддав перемогу Узєлкову.

Ближче до ночі на ринзі почали закипати пристрасті. На ринг у передостанньому бою вийшов молодий чоловік з Росіїї, у якого не було ще жодної поразки за свою кар’єру – Володимир Тєрьошкін та українець Максим Педура. Черкаські відвідувачі палко підтримували українського боксера, не дивлячись на те, що боксер з Росіїї мав статус боксера компанії “K-2″, яка є організатором цього турніру. Бій був цікавим, супертяжі наносили один одному потужні удари. Більше усього діставалося від Терьошкіна – Педурі. Останньому пощастило у тому, що поєдинок проходив лише 8 раундів, у останніх раундах він мав важкий вигляд. Тому за рішенням арбітра перемогу отримав боксер з Росії.

Після основного бою, Азад Азізов виправдовувався за свою поразку. За його словами, він програв у чесному бою сильному супернику. Він дуже старався, щоб отримати перемогу, але це йому не вдалося. Граючи за німецький клуб, азербайджанець вів гідний бій, синці отримав не лише він, але його суперник Федченко. Після того, як Азізов розбив головою праву бров Федченку, український боксер розлютився не на жарт, та протягом четвертого та п’ятого раундів завдавав супернику неприємні удари. Боксеру з Азербайджану слід віддати належне – він зміг вистояти під таким непростим напором. У наступних раундах Федченко зменшив натиск, але удари його стали більш якісними.

Особливо у Федченка удавався аперкот, який примушував суперника декілька разів похитнутися. Глядачі аплодували боксерам на протязі усіх 12 раундів. Після перемоги Сергій Федченко отримав пояс чемпіона Європи за версією WBO.

 

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.