Через недбалість лікарів жінка так і не дочекалась народження дитини

У смерті плоду, котрий зовсім незабаром мав би з’явитись на світ, мешканка обласного центру звинувачує лікарів. Спочатку ніякої патології не спостерігалось, але під час одного із обстежень лікарі виявили трикратне обвивання пуповиною навколо шиї. Проконсультувавшись з фахівцями, вагітна жінка погодилась зробити кесарів розтин. Оцінивши всю серйозність ситуації, мешканка Черкас одразу ж поїхала до лікарні. Через годинного очікування спеціалісти врешті решт звернули увагу на пацієнтку. Та замість кесаревого вони поклали її на стаціонар, прописавши капельницю. Варто зазначити, що УЗД показало наявність у дитини аритмії та надуту артерію. Після процедур хвороби були усунені, але обвивання пуповиною залишилось.

Це був день виписувань пацієнтів, тому вагітній жінці теж запропонували відмовитись від нагляду лікарів. В надії на покращення ситуації жителька Черкас пішла додому, але за три дні відчула негаразд всередині. Жінка дуже злякалася, адже ембріон трохи поворушився і затих назавжди. Як з’ясувалось пізніше, дитина загинула, про це жінка дізналась під час УЗД-обстеження, фахівець повідомив, що серце дівчинки зупинилось. В таких випадках необхідно негайно вилучати дитину, але замість цього 30-річну жінку поклали до стаціонарного відділення. На лікаря пацієнтка очікувала цілу ніч, звичайно ці кілька годин вона не спала.

Зі сльозами на очках мешканка прохала спеціалістів вилучити мертве немовля. Але працівники медичного закладу не поспішали робити цього, скоріш за все вони відкладу вали справу до наступної зміни. Звичайно, пологи були дуже тяжкими, після багатогодинних страждань стало зле не лише матері, а й акушеркам, котрі стояли поруч. Жінка не збирається залишати справу без уваги, вона має намір поскаржитись на дії фахівців через суд. Сьогодні мешканка консультується з юристами та збирає усі необхідні документи.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Через недбалість лікарів жінка так і не дочекалась народження дитини"

Дивитись останні коментарі
  1. Доводити вину лікарів буде непросто, якщо жінка добровільно пішла на виписку. У такому випадку медики зазвичай беруть розписку — якраз для страховки від таких позовів.
    Не знаю, чи покази свідків можуть щось кардинально змінити при розгляді цієї справи….
    Хіба що, компетентний адвокат зможе довести, що розписки дані в несвідомому стані. (Це не цинізм, але ж як правило «руським по білому» на бланку розписки стоїть текст про те, що пацієнт розуміє наслідки… Чи можна довести, що ця нещасна їх не розуміла, й лише тому виписалась — питання на мільйон!)

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.