Черкащани вимагають звільнення губернатора

Близько двохсот мешканців обласного центру зібрались на площі перед стінами облдержадміністрації з вимогою звільнити губернатора. Паралельно з цим на тому самому сквері проходила виставка військової техніки, приурочена вона була Дню виведення радянської армії з Афганістану. Тому жителі міста мали можливість вигукувати прямо з БТРів. Як зазначив Леонід Даценко, це лише початок. Координатор Союзу опозиційних сил повідомив, що цим заходом був розпочатий ряд мітингів. Мета кожного із них полягає у звільненні С.Тулуба з посади голови обласної державної адміністрації. До речі, дата проведення заходу майже співпадає з другою річницею президентської інавгурації Віктора Януковича.

Як стало відомо, мітинг був організований під гаслом «народного трибуналу над владою». Таким чином мешканці мають можливість показати чиновникам усі ті «позитивні» зміни, котрі вони відчули на собі за весь період правління нового очільника Уряду. За словами керівника обласної організації «Свобода», наступний мітинг заплановано на 25 лютого. Він буде представляти собою траурний флешмоб. Само під час його проведення мешканці Черкас матимуть можливість «відсвяткувати» річницю інавгурації В.Януковича.

Юрій Ботнар зазначив, що учасники ходи висловлять співчуття українському народові за позбавлення демократії. Партія Регіонів, прибічником якої є Президент України, не сиділа у сторінці. Представники даної політичної сили прийшли на площу перед облдержадміністрацією з пікетом. Головним його лозунгом була фраза «Не заважайте парламенту працювати». Звичайно, цього дня на «регіоналів» ніхто не звертав уваги, тому опозиціонери серйозних перешкод не відчували. Цікаво дізнатись, чи почув усі висловлювання губернатор. Та мешканці сподіваються, що він вже пакує валізи.  

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.