06.03.2014

Черкащанка перемогла на «Арнольд Класік-2014»

Оксана Оробець, фітнесистка з Черкас, вже два роки поспіль виборює золото на «Арнольд Класік» — наймасштабнішому спортивному турнірі світу. Сам Арнольд  Шварцнеггер  не встояв перед формами українки. Так, два роки поспіль на світовому турнірі з фітнесу і бодібілдингу Оксана Оробець не дає шансів своїм суперницям.

Про це  «Нову Добу» повідомили на сайті «Черкаський спорт».

Переможниця розповіла, що змагання пройшли неймовірно швидко, все було добре організовано.  За весь час існування змагань організацію налагодили до вищого рівня. Так що все прохолодило за розкладом і вчасно. Це був перший американський «Арнольд Классік» в житті дівчини. Ще з 13 років, коли вона почала займатися фітнесом, мріяла поїхати в США. І ось нарешті мрія здійснилася. Готуватися до цих змагань вона почала одразу по закінченні попередніх. Насправді, Оксана дуже хвилювалася. Вона їхала брати перше місце, але в Америці свої тенденції, спортсмени і судді, які відрізняються від європейських. Але все пройшло дуже добре. Коли було оголошено друге місце (нагороджують зазвичай з п’ятого місця), то у дівчини наче гора з плечей впала. Вона почала радіти з того, що стала першою, чемпіонкою, Україна перемогла разом з нею.

Сам «залізний Арні» запросив Оксану Оробець  до змагань, так було і торік. В цьому році першість проходила в м. Коламбус. Дівчина змогла вдруге довести, що рівних їй немає. Черкащанка стала на п’єдестал першості і здобула омріяне золото турніру «Арнольд Классік». Нагадуємо, що Оробець є першою фітнесисткою, що представила Україну в любительській категорії фітнесу на цьому світовому фестивалі.