27.04.2014

Черкащанка виграла поїздку на Чемпіонат світу з футболу

Цей квітневий весняний день зігрів нас не тільки сонячною погодою, а й яскравою, радісною звісткою — наша черкащанка виграла поїздку до Бразилії!

Як відомо, ПриватБанк  є офіційним українським банком Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в партнерстві з Visa. Саме це дало можливість клієнтам ПриватБанку стати безпосередніми учасниками Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014, який пройде в Бразилії . А «гравцями» символічної української банківської збірної стали клієнти банку, які взяли участь у акції «Чемпіон».

І ось нещодавно стало відомо, що поїздку до Бразилії виграла черкащанка — Ліна Анатоліївна Прихно! З чим весь коллектив ПриватБанку щиро її вітає!

«Ми пишаємося тим, що в партнерстві з Visa, можемо надати можливість побачити футбольне свято нашим клієнтам, — говорить заступник директора Черкаської філії ПриватБанку, Богдан Вітюгов. — Це унікальний шанс потрапити до Бразилії і особисто побачити зірок світового футболу. А те що саме черкащанка виграла одну з 20 поїздок до Бразилії, особливо тішить та доводить неупередженність розіграшу головного призу».

“Про акцію я дізналася за допомогою Приват24, — говорить переможниця акції Ліна Анатоліівна Прихно. — Виявилося, що учасники акції можуть відкрити депозит будь-яким зручним способом: на сайті, в Приват24 або в будь-якому відділенні ПриватБанку. Я вірішила спробувати. Всі мої знайомі  і родичі не вірили у чесність проведення таких акцій, мовляв все там уже розписано і відомо, хто и куди поїде. А я спробувала — і дуже цьому рада! Тепер я побуваю у Бразилії!”

Футбольна акція «Чемпіон» у партнерстві з Visa проходила з  02.12.13 р. по 01.04.14 р. включно. За умовами акції, щоб отримати шанс на поїздку до Бразилії, достатньо було до 1 квітня 2014 відкрити в ПриватБанку депозитний вклад «Стандарт» або «Депозит Плюс» на 6 або 12 місяців.  Кожного місяця серед учасників акції розігрували 100 ексклюзивних футбольних подарунків — м’ячі, сумки та інші сувеніри з футбольною символікою.

Прес-служба ПриватБанка в м.Черкаси