19.06.2014

Черкащина збирається зменшити залежність від газу

195

Перекриття потоку газу в Україну спричинило виникнення чималої кількості питань збоку громади та підприємців. Нещодавно у приміщенні Шполянської райдержадміністрації пройшло засідання координаційної ради, під час якого обговорювались найактуальніші питання. Велику увагу приділили темі постачання природного газу до ОК «Машинобудівник», який знаходиться на вулиці Леніна. На сьогоднішній день організація отримує блакитне паливо, але керівництво збентежене стосовно наступного року.

Заступник керівник району Ірина Береза зазначила, що необхідно попередити розвиток подій січня 2014 року. Як відомо, тоді будинок, котрий знаходиться за адресою вулиця Леніна, 136 був відключений від теплопостачання. Згідно з рішенням координаційної ради, голова кооперативу та його підлеглі має приступити до збору усіх документів, які потребує компанія «Нафтогаз». Ірина Береза пообіцяла, що вирішення цього питання контролює особисто.

Як не крути, а сьогодні Черкаська область не може жити без газу. Але влада зробить усе можливе, аби зменшити залежність від даного ресурсу. Нинішній Уряд ставить на меті скоротити потребу у блакитному паливі на 30%. Таку інформацію напередодні надав Юрій Ткаченко, котрий виступив на прес-конференції. За словами губернатора, він разом зі своєю командою сьогодні активно працює над вирішенням цього питання. Посадовець зазначає, що у нього є чіткий і перспективний план, який зменшить енергозалежність від Росії. Реалізовувати усі проекти Черкащина буде за рахунок державного та обласного бюджетів. За словами Юрія Ткаченка, це питання сьогодні курує його заступник Наталія Старікова.