28.09.2014

Черкаси допомагають своїм землякам на Сході держави

загруженное

Броньована автівка «Ford» та ще дві вантажівки «ГАЗ-66″ виїхали на Схід держави із соборної площі у Черкасах.В котрий раз відправлене чергове технічне підкріплення для 14-ого батальйону територіальної оборони. За наступний тиждень планується ще шість повнопривідних вантажівок відправити у користування бійців у зону АТО.

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко спільно з товариством «Нові напої» та громадами міст Маньківки і Умані виступили спонсорами даного заходу, придбавши необхідну бійцям техніку, тим самим втіливши у життя потреби своїх земляків.Після переведення батальйону із Одеської області в зону проведення антитерористичної операції перед місцевою владою гостро постало питання повноцінного забезпечення їх технікою. Адже наші бійці перебувають у бойовому дусі та готові до виконання усіх покладених на них завдань.

Ми пишаємося нашими бійцями, тож вважаємо нашим обов’язком допомогти тим, хто в тилу та всіляко їх підтримувати. Подаровані черкаському батальйону броньовані автівки допоможуть військовим впоратися з покладеними на них завданнями та й при необхідності врятувати їм життя.

Щоб упоратися з покладеними на батальйон завданнями, здійснювати патрулювання захопленої бойовиками території, потрібно бути завжди мобільними та при цьому зберегти життя та здоров’я особового складу. Такі автомобілі допоможуть і в цьому, тому як вони мають гарну прохідність та високу ступінь захисту.

Дивлячись на те, що наші хлопці зараз перебувають у дуже складних умовах, вони тримаються та готові перемагати.

 

За матеріалами : http://www.oda.ck.ua