Черкаська соляна кімната запрошує усіх бажаючих

Не дивлячись на те, що соляна кімната «Астра» відрилась нещодавно, вона вже змогла позитивно вплинути на здоров’я понад 400 чоловік. Причому лікуватись тут мають право представники усіх вікових категорій. Все, що необхідно від клієнта, це стати на чергу, направлення від фахівця мати не обов’язково. Одночасно у кімнаті може перебувати 10 осіб. Враховуючи тривалість процедури, котра складає в середньому 30 хвилин, щодня «Астра» здатна приймати 90 мешканців.

За словами керівника закладу, курс лікування може бути різним, в залежності від тяжкості захворювання. За допомогою декількох сеансів можна позбавитись гіпертонії, захворювання органів дихання, неврозів та хронічних недугів. У разі їх відсутності відвідування соляної кімнати теж буде корисним. Адже за її допомогою можна набрати кондиції після довготривалого лікування. Сьогодні потік людей великий, оскільки є ризик зараження грипу. Тому мешканці відвідують «Астру» з метою профілактики. Як зазначив Борис Нескромний, така процедура найкраще всього допомагає при наявності проблем з верхніми дихальними шляхами.

В медицині така методика має назву Галотерапія. На відміну від лікування препаратами, вона не призводить до тяжких наслідків. Вчені вже давно довели високу ефективність соляної кімнати. Якщо прийом медикаментів вкрай необхідний, то через декілька процедур спеціалісти зменшують дози своїм пацієнтам. Керівник закладу розповів, яким чином відбувається позитивний вплив на організм. Вся справа у тому, що дихальна система очищується за допомогою сухого аерозолю хлориду натрію, котрий міститься у кімнаті. В результаті навантаження на серце стає набагато меншим. Установа тісно співпрацює з управлінням охорони здоров’я. А тому представники пільгових категорій та діти, котрі отримують направлення від лікаря, мають право на безкоштовний курс галотерапії.

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.