Черкаська влада має намір відродити пам’ятник Леніну

Заступник мера Черкас акцентував увагу своїх колег на тому, що постанова суду стосовно встановлення пам’ятника Леніну має бути виконана в повному обсязі. Здебільшого ці слова були адресовані на ім’я представників опозиціонерських політичних партій. За словами Віктора Бєлоусова, чинна влада не має наміру порушувати закон. Адже є рішення суду, а тому воно потребує виконання у стислі терміни. Варто зазначити, що це буде друге пришестя монументу вождя світового пролетаріату. Останнього разу черкащани бачили пам’ятник Володимиру Іллічу 27 листопада 2011 року. Саме в цей день об’єкт був демонтований. 

Але так повелося в обласному центрі, що одна проблема накладається на іншу. Мова йдеться про реалізацію рішення Феміди. Але в будь-якому випадку Віктор Бєлоусов намагатиметься вирішити проблему якомога скоріше, оскільки постанову суду він порушувати не бажає. Також заступник мера зазначив, що Україна є правовою державою і черкаська влада має довести це на власному прикладі.

Варто зазначити, що спільним рішенням ВО «Батьківщина», комуністичної партії, фракції Партія Регіонів та партії «УДАР» на адресу Сергія Одарича був проголошений імпічмент. Як наслідок, він є вже колишнім посадовцем, а замість нього до влади прийшов новий склад виконкому. Усі вищезазначені сили ухвалили його, а Віктор Бєлоусов увійшов до виконавчого комітету від комуністів. Також до вирішення питань були залучені представники «Батьківщини» та Партії Регіонів. Що стосується пам’ятника Леніну, то раніше він прикрашав головну площу Черкас, але його «життєва» лінія завершилась у 2011 році. Та пройшов всього рік, як Соснівський районний суд визнав такі дії неправомірними. А тому щоб не відповідати за скоєння злочину, монумент вождя світового пролетаріату знову має постати на площі.

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 • В Уманському музеї замироточил...

  В Уманському краєзнавчому музеї замироточила ще одна ікона, котра має назву «Розп’яття ...

 • Формирование казачества в Черк...

  Уже в конце 14 века Черкассы стали важнейшим городом в торговле с Востоком. Купцы из Крыма ...

 • Смілянський аматорський театр ...

  За ініціативи керівника смілянського аматорського театру, котрий веде свою діяльність ...

 

Коментарі до запису "Черкаська влада має намір відродити пам’ятник Леніну"

Дивитись останні коментарі
 1. Ну дыбилы! Новый горисполком начал работу конструктивно. Правильно — других проблем нет!

 2. Но не предан земле тиран, объявивший войне стране, и не видно конца и края этой войне. (И.Тальков)

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.