05.04.2013

Черкаська влада запрошує взяти участь у суботникуДо суботника залишилося трохи більше двох тижнів, але черкаська влада вже сьогодні проводить рекламну кампанію з нагоди даного заходу. Чиновники запрошують усіх небайдужих до навколишнього середовища взяти участь у прибиранні вулиць. Загальноміський суботник пройде 20 квітня, розпочнеться акція о 10-й годині ранку. За словами керівника комунального відділу, у ході проведення заходу без уваги не залишиться жодна вулиця, провулок чи перехрестя. Адже напередодні Великодня влада має намір надати місту належного санітарного стану. Чиновники очікують, що після суботника Черкаси стануть значно чистішими у порівнянні з сьогоднішнім днем.

У місцевих комунальних підприємств є вся необхідна техніка, котра зможе ліквідувати наслідки буремної зими та початку весни. Все сміття, котре буде знайдене громадою, опиниться на звалищі. З бюджету Черкас були виділені кошти на забезпечення автомобілів пальним. Окрім звичайних мешканців, 20 квітня з віниками та граблями на вулицях можна буде побачити представників влади. Мер закріпив за кожним управлінням та службою окрему територію. Зроблено це було для того, аби чиновники не виділялись на фоні мешканців обласного центру.

Як показує практика, подібні заходи є дуже ефективними. В якості прикладу варто взяти минулий рік. Тоді участь у загальноміському суботнику взяло близько двох тисяч черкащан. Зусиллями громади у Черкасах було зібрано та вивезено майже 11 кубічних метрів сміття. До речі, окрім прибирання суботник має на увазі і озеленення вулиць та проїжджих частин. В минулому році у ході проведення акції мешканцям вдалось посадити понад 400 дерев, котрі через декілька років прикрашатимуть Черкаси. Для участі у заході реєстрація не потрібна. Місце збору буде оголошено напередодні 20 квітня. Дополнительную информацию можно получить на портале для объявлений. Кстати, этот ресурс очень полезный, поскольку каждый житель может подать объявление бесплатно без регистрации, материал обрабатывается в кратчайшие сроки и выставляется на всеобщее обозрение. Он помог не одной сотне жителей Черкасс найти работу, совершить покупку и продажу, а также воспользоваться различными услугами.