Наші педагоги на висоті!

Протягом календарного тижня представники черкаського управління освіти перебували в Європі, аби перейняти від європейських колег безцінний досвід. Поїздка була організована за ініціативи директора міської гімназії та експерта Ради Європи. Спочатку учні та педагоги відвідали містечко Бад-Лібензель. Саме у ньому розташовані славнозвісні купальні, також воно відоме наявністю великої кількості автомобільних заводів. Заняття проходили у замку, який був збудований декілька століть назад. У перший день учасникам Міжнародного проекту надали загальну інформацію про Німеччину. Черкащани дізнались про політику, історію, культуру та економіку країни.

Користуючись отриманими знаннями, на другий день наші освітяни взяли участь у цікавому заході. Вони приміряли на себе костюми парламентарів європейських держав. Під час проведення засідання «актори» приймали певні закони. На третій день українська делегація відправилась до Франції. Для них була проведена екскурсія по славетному місту Страсбург. Після неї учні та педагоги поспілкувались з Райнером Віландом, який займає посаду віце-президента Європейського Парламенту.

Іноземець розповів про проблеми та перспективи розвитку країн Старого Світу. Під час цієї зустрічі була присутня Ребека Хармс. Депутат Парламенту вказала черкаським освітянам на проблеми української влади. Особливу увагу вона приділила темі прав людини. Окрім того, учасники проекту відвідали приміщення Ради Європи.

Останні чотири дні українська делегація провела у Німеччині. За цей час група відвідала чимало міст, ознайомилась з новітніми технологіями, які впроваджуються під час учбового процесу. Пан Рот, який є експертом Інституту політичної системи, розповів про можливості поширення Болонської системи. Участь у зарубіжній поїздці взяв і директор гімназії. За словами Сергія Саєнка, подібні заходи є дуже важливими для вчителів та педагогів. За їх допомогою з’являється можливість впровадження світових стандартів у освітній галузі. Крім того, українська делегація отримала дуже цінний досвід.

Відзначимо, що на сьогоднішній день в черкаських школах і ВУЗах міжнародне співробітництво перебуває на високому рівні. Не дарма за кордон виїжджає чимало місцевих жителів, які здобувають освіту в європейських країнах. Також багато мешканців беруть участь в обмінах. За допомогою розглянутого проекту у Німеччині побувало приблизно 200 черкащан.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Наші педагоги на висоті!"

Дивитись останні коментарі
  1. ой, хоть и наши учителя мир повидали одним глазком)) рада за них

  2. Хорошо, что есть такие моменты для наших учителей. Пусть ездят, видят, перенимают опыт…

  3. Вот и работники образования провели с пользой осенние каникулы, к тому же, принесшие хорошие впечатления )))

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.