Черкаський поєдинок за життя

Минулої неділі у місті Черкаси відбувся благодійний матч з футболу, який відбувався у спортивному комплексі «Будівельник». Перемогу здобула команда громадської організації «Молода громада». Це було змагання «за життя». І таки дійсно за життя одного маленького  хлопчика на ім’я Антон з Черкас, якому вкрай необхідно придбати такі дорогі, але життєво важливі, протези ніг. Більше ніж тисячу гривень вдалося зібрати усіма небайдужими людьми.

Сам Антон був присутній на змаганні із своїми близькими. Дорогу до Черкас їм сплатив Нарек Казарян, який є засновником «Молодої громади». Батьки Антона щасливі отримати будь-яку допомогу, адже на цей час ім. вдалося зібрати лише третину з необхідної на протези суми.

Співзасновник «Молодої громади» та депутат міської ради розповів як їх команда виграла у «Молодих Регіонів» 6:4, та як глядячи вболівали, спостерігаючи за грою, та наповнювали скриньку.

А Нарек Казарян зазначив, що планує найближчим часом провести ще один турнір на кшталт цьому для збирання коштів для Антона, та сподівається зібрати понад 200небайдужих осіб .

Антон вже переніс 13 операцій, вартістю близько 400тисяч гривень, 2 з них відбулися цього року. Він народився раніше строку, та отримав травму під час пологів, а пізніше йому поставили діагноз ДЦП. Йому було важко сидіти, та тримати голову. Антону потрібно ще 4 операції. Протези йому необхідні для того щоб він міг сам пересуватися.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.