12.05.2014

Черкаського спортсмена викликали грати у збірній команді України

Учня спортивної школи  «Черкаських Мавп» – А. Білоуса  – покликали вступити в клуб та захищати збірну України з баскетболу.

Захисник для того щоб потрапити до цього списку збірної пройшов відбір з 22-ох гравців з баскетболу. Збірна Україна в поточному місяці розпочне підготовку позмагатися у чемпіонаті Європи, який проводитиметься влітку в Боснії. Збором сильної команди для достойного виступу займається тренер української збірної України – Віталій Черній . Основними учасниками будуть хлопці віком від 18 до 20 років, які повинні показати себе з кращої сторони та успішно виконати всі поставленні завдання. Головний тренер покладає на юнаків великі надії, адже молодому поколінню гравців це цілком під силу.

В першу чергу увагу приділяють до зібрання остаточного складу команди, яка представить Україну на іграх в Сараєво. Переговори проведені з усіма запрошеними гравцями, тренер сподівається що збори відвідають всі спортсмени.

Новенький А. Білоус це єдиний хлопець з Черкас, який потрапив до списку. На протязі кількох сезонів юнак тренується у Черкасах у складі головної команди «Черкаських Мавп». В цьому році він приймав учать у різних турнірах за основну команду клубу. Цікавий факт, що захисник раніше вже викликався до збірної, тоді він виступав за кадетську збірну України. На сьогоднішній день він бере участь у тренуваннях збірної, котрі проходять у столиці Україні. Містом-героєм баскетболіст пересувається автівкою, оскільки з недавнього часу прокат авто киев недорого, тому ця послуга доступна для усіх верст населення. Якщо так вишйло, що вам потрібно протягом дня їздити по багатьом місцям, то доцільно буде орендувати транспортний засіб, ніж постійно викликати таксі та витрачати чималі гроші. Провідні київські компанії не ставлять жорстких вимог клієнтам, оскільки постійно слідкують за власними автомобілями за допомогою GPS.

Зі слів самого Антона: «Цей факт що мене викликають грати до збірної для мене дуже приємний , останній раз ятам був, коли мені було 16 років. З того часу пройшов вже рік. Для мене це ще один шанс достойно представити на збірній нашу школу. У цьому році я наполегливо працював над собою і безпосередньо над своєю грою, за це особлива подяка клубу, тренерам та партнерам. Найближчі плани – зробити все можливе, щоб достойно представити команду України на чемпіонаті Європи».