Чигиринські міліціонери шукають «терориста» із «Аль-Каїди»

Згідно з оперативними даними Чигиринського УМВС, члени терористичного угрупування «Аль-Каїда» хотіли підірвати одну із місцевих шкіл. До такого висновку міліціонери прийшли на основі листа, котрий був знайдений у салоні міжміської маршрутки водієм під час прибирання. У цьому посланні невідомий громадянин видав себе за представника всесвітньо відомої організації «Аль-Каїда» і він зізнався, що в навчальному закладі готується терористичний акт. Водій не розгубився і з заявою одразу ж звернувся до найближчого відділку міліції.

Правоохоронці та працівники МНС діяли згідно з інструкцією, вони терміново евакуювали учнів, після чого розпочали обстеження. Після детального обшуку вибухонебезпечних предметів сапери не знайшли, це свідчить про те, що лист належить не терористу, а звичайному жартівникові. Коли фахівці переконалися у відсутності вибухівки, навчальний процес було поновлено. Звичайно, добре те, що всі залишились живі і здорові, але правоохоронці не мають наміру опускати руки, вони мають намір знайти порушника.

Як повідомив Андрій Поліщук, за даним фактом було порушено кримінальне провадження, оперативники проводять комплекс дій для виявлення зловмисника. Якщо «терорист» буде знайдений, то він може провести у в’язниці найближчі 5 років. Наразі триває слідство, але знайти порушника буде дуже тяжко. Адже маршрутка, в якій був знайдений лист, є міжміською, тому потік пасажирів дуже великий. Нелегко здогадатись, хто саме залишив листа, також відомо, скільки саме послання пролежало у салоні. Не дивлячись на те, що вибухівки знайдено не було, правоохоронці та МНС-ники подякували водієві за пильність. 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.