Чоловіка похилого віку вкусила змія

В Чигиринській області, що на Черкащині, є таке селище Розсошниці. Так от в ньому на днях трапився дуже рідкісний випадок. 87-річний чоловік, який є мешканцем цього населеного пункту, став жертвою змії. Рептилія вкусила особу похилого віку прямо в дворі господаря. В цей час жертва нападу зміюки перебував на власній території та прибирав сміття. Внаслідок укусу дуже постраждала рука чоловіка. Але досвід він і має позитивні моменти у тому, що допомагає у скрутних становищах. Житель Розсошниці на своєму шляху пережив чимало, тому знає як потрібно поводити себе у подібних ситуаціях. Дідусь одразу ж почав висмоктувати отруту із рани, після чого, згідно з інструкцією, наклав на кінцівку компрес. Та скоріш за все змія занесла в організм людини багато шкідливих речовин, тому господар з самого ранку почував себе дуже погано. Добре те, що він вирішив не гаяти часу та одразу ж звернувся за допомогою до лікарів. Якби зробив це пізніше, то ще не відомо до яких наслідків призвів би укус. А так наразі похилий чоловік перебуває в районній лікарні у реанімаційному відділенні. Лікарі поставили йому діагноз «укус змії» та оцінили стан хворого як середньо тяжкий. Наразі пацієнт почуває себе значно краще та вже скоро буде збирати речі, після чого повернеться додому. Тепер він сподівається, що змія більше не буде турбувати його.
Дана новина стала несподіванкою, тому представники МНС лишній раз опублікували інформацію щодо поведінки у подібних ситуаціях. Таким чином, якщо ви стали жертвою укусу рептилії, то негайно висмокчіть отруту із рани. При цьому ні в якому разі не можна її ковтати, необхідно час від часу випльовувати. Але у випадку наявності проблем із порожниною рота попрохайте виконати цю процедуру іншу людину. Далі слід обробити рану, робити це необхідно за допомогою йодового розчину 5%. Якщо такого засобу під рукою немає, то підійде спирт чи одеколон. Після цього варто деякий час полежати або посидіти, тобто перебувати в нерухомому стані. Аби отрута, яка встигла потрапити в організм, якомога скоріше випорожнилась, необхідно пити багато чаю або лужної води. Щоб закріпити успіх, не гайте часу та зверніться до лікаря. Адже бувають випадки, коли людина почуває себе нормально в той час як насправді організм вважає інакше. Тому не ризикуйте в подібних ситуаціях, а подбайте про власне здоров’я. Причому в медичний заклад варто звернутись якомога скоріше. Від цього залежатиме термін курсу лікування.

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • Чирик-тріскунок і бекас...

    Чирик-тріскунок. Качка, що водиться в невеликих водоймах. Має бурий колір тулуба з сизими ...

  • Крижень...

    Найбільш поширена річкова качка з масивним довгим тулубом, довгою втягнутою шиєю і трохи ...

  • Куріпка сіра...

    Корисний комахоїдний птах. Селиться на полях, у перелісках, серед чагарників. Гнізда влаштовує ...

 
Смотрите информацию доставка цветов ростов-на-дону здесь.

Коментарі до запису "Чоловіка похилого віку вкусила змія"

Дивитись останні коментарі
  1. Дуже корисна інформація. Дивно, що рептилія виявилася отруйною, До речі, в Полтавскій області теж є селище Розсошенці.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.