Дебютна виставка в активі Надії Лавриненко

Це перша виставка нашої землячки Надії Лавриненко. Колекція «Стежками водолія» нараховує у собі 30 графічних зображень. Із цього числа присутньо і декілька керамічних експозицій. Дебютну картину художниця написала 7 років назад. Під час проведення виставки у залі був присутній Максим Гладько. Він зазначив, що загалом усі роботи є серйозними, оскільки зображені дорослі речі. За словами товариша Надії, такий стиль вона обрала доволі недавно, раніше надавала перевагу візерункам і вони їй не личини.

Професійна художниця Марія Гайдай висловила своє враження від таланту автора експозиції. На сьогоднішній день вона відображає свої ідеї на папері в Італії. Але поштовхом для неї були перші роботи Лавриненко, котра працювала у стилі батика. Загалом картини дуже гарні, багато хто із присутніх відзначили великі перспективи у кар’єрі Надії. Свою куму похвалила і Олександра Телиженко. Взагалі вона відзначає сором’язливість родички. Адже одного разу Саша побачила картини Лавриненко в одному із збірників. Самі твори були копірайтом, а от ілюстрації оригінальні. Як наслідок, Телиженко зателефонувала кумі та наполягла на виході із тіні.

Лавриненко почула привітальні слова від спілки художників, а її чоловік читав вірші на очах у декількох десятків чоловік. За допомогою виставки багато творчих людей переконалися у тому, що Надія є дуже талановитою людиною. Також вона має неординарне мислення і це відображається на її картинах. Людина, котра є далекою від світу творчості, не зрозуміє змісту витворів мистецтва. Сама ж автор повідомляє, що за допомогою полотен вона хотіла довести усім свою думку – на сьогоднішній день людство на межі самоліквідацїя. Тобто художниця дивиться на світ іншими очима, тому її творчість така неординарна. Усі присутні подякували Надію Лавриненко за чудові експозиції.

 

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.