День народження Президента став для мешканців трауром

9 липня у місті Черкаси представники молодого покоління разом з опозиціонерами організували жалобну ходу. Такий захід був проведений на честь Дня народження Віктора Януковича. Цього дня вулицями міста пройшлись приблизно 50 чоловік. Згідно з попереднім задумом, участь у ході повинні були приймати звичайні люди. Але опозиціонери підтримали таку думку, тому пішли вслід за організаторами. Цей захід був давно спланованим, інформація про його організацію активно поширювалась у соціальних мережах. Хода розпочалась о 18.00, початковою точкою була Європейська площа, а саме територія неподалік від Будинку торгівлі.
При цьому активісти відзначились і великим плакатом з гучним надписом. Зміст цього тексту розуміє під собою, що Президент святкує, тоді як все населення України перебуває у траурі. Показавши це полотно, колона пішла до Соборної площі. Саме там наразі знаходиться наметове містечко. Вийшло так, що День народження Януковича припав на різнобічності між владою і населенням з приводу прийняття мовного закону. Тому це свято Президент запам’ятає назавжди з негативної точки зору.
Керували колоною двоє молодих хлопців. Вони несли портрет Віктора Федоровича, а на ньому красувалась горизонтальна чорна стрічка. Інші люди тягнули траурний віник, на якому написали «З днем народження». Також не можна не відзначити і вбрання учасників ходи. Одні накинули на себе чорний одяг, а інші наліпили на рота чорний скот. Весь захід закінчився біли приміщення облдержадміністрації. Неподалік від закладу люди кинули вінок, а також поставили портер Голови державного уряду. Після цього пройшла урочиста хвилина мовчання. Але вона була присвячена не Президентові, а українській мові. Наразі активісти часто перекривають рух автомобілів на головних вулицях Черкас. Це є знаком протесту проти руйнування наметового містечка.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "День народження Президента став для мешканців трауром"

Дивитись останні коментарі
  1. і як адміністрація міста допустила таку відкриту зневагу до пана президента)))))))))))))))))))))

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.