Департамент освіти планує заснувати школу «Тріумф» зі спортивним нахилом

Представники управління освіти планують заснувати спеціалізовану школу «Тріумф», котра матиме спортивний профіль. Якщо такий заклад буде створений, то він діятиме на основі ЗОШ №34. На даний момент спеціалісти займаються розробкою проекту. Програма передбачає залучення дітей до здорового способу життя, аби мешканці Черкас вже змалку починали займатись спортом. Вже на наступному засіданні депутати міської ради розглянуть проект та визначать його подальшу долю.

Та керівнику профільного департаменту така ідея дуже подобається. За словами Ірини Топчій, на сьогоднішній день в спеціалізованій 34-й школі спортивний напрямок починає працювати лише з 8-го класу. Але якщо у влади буде бажання, то вона виправить цей недолік. Адже Черкаси потребують повноцінного навчального закладу зі спортивним ухилом. Любов до фізичних вправ діти мають відчувати ще змалку. Як показує практика, починати займатись спортом треба набагато раніше, аніж у 8-му класі. Директор департаменту освіти прикладає усіх зусиль, аби міські депутати схвалили проект. На думку Ірини Топчій, єдиною перешкодою може бути лише брак коштів у бюджеті. Та сьогодні це не така вже й суттєва проблема, оскільки в Черкасах є чимало інвесторів, котрі згодні вкладати гроші у спортивну та освітню галузь.

Врешті решт, відкриття школи «Тріумф» — це додаткові робочі місця. У вихованців даного закладу не буде часу вештатись подвір’ями, оскільки весь свій час вони витрачатимуть на навчання та зайняття спортом. Якщо депутати ухвалять проект, то представники департаменту складуть графік, аби учні мали вільний час та не перенавантажувались. Для реалізації проекту необхідно провести одну єдину юридичну реорганізацію, внаслідок чого рівень зайнятості спортом у навчальному закладі значно зросте.

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • Відбулось засідання Ліги старш...

    26 березня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників ...

  • В Родниковке завершена реконст...

    Жители села Родниковое в конце концов получили возможность посетить школу. Этого момента ...

  • Шотландець допомагав школярам ...

    На початку поточного року до третьої черкаської школи завітав гість із Шотландії. Джім Орр ...

 

Коментарі до запису "Департамент освіти планує заснувати школу «Тріумф» зі спортивним нахилом"

Дивитись останні коментарі
  1. Скорее бы открыли это заведение, хочу отдать туда своего сына

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.