16.08.2014

Дитячий будинок на Христинівщині відвідали представники служби у справах дітей

017-143040

Одна з найперспективніших форм виховання дітей-сиріт – це створення  Така форма виховання надає змогу дітям, які позбавлені батьківського піклування, замінити рідних батьків. Дітям надають змогу зростати в повній родині, винаходити свої традиції, правила, закони, відчувати рідну домівку та тепло сімейного затишку.

Із позитивних моментів створення дитячих сімейних будинків слід також відмітити, що діти, які не мають рідних батьків, будуть мати змогу виховуватись у родині. Сімейний будинок створили у червні місяці поточного року на основі сім’ї Сидун. Зараз вона складається з п’ятьох прийомних дітей.

У рамках робочої поїздки відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Верхнячка і представники керівництва Черкаської області. Після відвідування будинку та поспілкувавшись з дітьми Ю. Івашина – заступник начальника служби у справах дітей Черкаської області відмітила, що родина живе дуже дружньо, діти зростають у любові та повазі та отримують все необхідне для повноцінного дитинства.

Будинок облаштований за усіма нормами і повністю придатний для комфортного проживання з багатьма дітьми. За допомогою створення таких будинків можна вирішити проблему дітей-сиріт України. Наприкінці зустрічі представники керівництва області подарували дітям розвиваючі ігри, які допоможуть дітям розвинути інтелектуальні та творчі здібності.