Дитячий спорт у Черкасах не розвивається

У Черкасах, у цьому році значно збільшилась кількість учнів спортивних шкіл. У минулому році, нараховували – 2272 учня, у цьому році – 2745. Отже на 475, бажаючих фізично розвиватись учнів, стало більше, але у зв’язку з цим виниклі інші проблеми.

Перша проблема: Черкаський тренерський склад перебуває майже у пенсійному віці. Середній вік – 60 років. А набрати більш молодший тренерський склад, дуже проблемно, тому що рівень заробітної платні дуже низький. Наприклад, при тренуванні 4 груп або 40 чоловік, платня буде складати не більше 1200 грн у місяць.

Другою проблемою подальшого спортивного розвитку учнів, є відсутність бажання тренера високої кваліфікації займатись з учнями початковою підготовкою. Тому що, знов таки, при підготовці майстрів спорту, тренер отримує однакову заробітну плату з тими, хто веде групу початкової підготовки. Тому і невигідно тренерам вести «початківців», які ще новачки у спортивній сфері, легше працювати вже з досвідченими спортсменами.

Сьогодні дуже скрутна проблема с плаванням. Мешканці Черкас вже і не пам’ятають, коли їх земляки прославляли рідний край у рідному місті. Подейкують, плавці покидають область та їдуть тренуватись до інших регіонів. Все в Черкассах знают, что в Виннице бассейнов существует большое количество, там созданы все условия для занятий. 

Протягом двох місяців, у Черкаському департаменті освіти та гуманітарної політики готувалися зміни до програми розвитку спорту та фізичної підготовки. Програма вже розроблена і готова до дій. Але під час сесії міськради, Сергій Одарич, міський голова, відправив програму на доробку, тому що, при її втіленні, у бюджетній сфері виникають труднощі с фінансуванням.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.