06.04.2013

Діяльність заводу «Богдан» буде відновленаНайближчим часом діяльність заводу «Богдан» буде відновлена. Черкаське підприємство запрацює завдяки досягненню домовленості між керівництвом установи та постачальниками деталей. Останні погодились знову співпрацювати з автомобільним заводом у зв’язку зі змінами у законодавстві. Адже український уряд зменшив суму митного збору на імпортні транспортні засоби. Згідно з попередньою оцінкою фахівців, у поточному році на заводі буде зібрано близько 15-ти тисяч автомобілів. У разі виконання такого плану показники виготовлення збільшаться на 25% у порівнянні з минулим роком. 

За словами керівництва заводу, відновлення діяльності не спричинить скорочення робочого штату та розміру зарплати. Навпаки, власники очікують на збільшення об’ємів виготовлення, що сприятиме появі нових кадрів. Окрім того, дирекція «Богдана» сподівається на досягнення домовленості з іншими інвесторами. Після відновлення з конвеєра заводу виходитимуть моделі ВАЗ 2010, котрі сьогодні вже не випускаються на території Росії. Загалом сусідня країна планує експортувати до України близько 10-ти тисяч комплектів деталей.

Відзначимо, що у цьому місяці на підприємстві знову розпочнеться збірка автомобілів Hyundai та «Богдан». Останній раз завод працював у грудні 2012 року. Тоді його діяльність була зупинена у зв’язку з введенням в Росії митного збору на імпортні автомобілі. Внаслідок цього об’єми продаж помітно скоротились. Оскільки основними споживачами вироблених машин є росіяни, то робочий штат заводу «Богдан» скоротився в декілька разів. Через деякий час підприємство взагалі припинило свою діяльність. Та незабаром працівники отримають можливість знову вийти на роботу та працювати у звичайному режимі. На сьогоднішній день керівництво ще не надає інформації стосовно цінової політики. Руководство в свою очередь начало возобновлять связи по поставке материалов и за короткий срок им удалось выполнить немалый объем работы. Алюминий листовой цена предложенная удовлетворила дирекцию предприятия, также продавцы пообещали сделать скидку в случае покупки большого количества товара. При этом фирма предоставляет услуги по транспортировке алюминия.