17.11.2012

Для Черкаських хліборобів співали Тіна Кароль та Віктор Павлик

Привітати працівників з днем агропромислового комплексу, до Черкас приїхали українські зірки Віктор Павлик та Тіна Кароль. Черкаськими представниками влади для аграріїв був організований святковий концерт. Окрім відомих столичних зірок, на сцені виступали і місцеві колективи: аматорський ансамбль танцю «Нивка», ансамбль «Черкащанка», Народний артист України Юрій Берлінський. Заслужений артист України Петро Мага – став головним ведучим свята.

Голова Черкаської облдержадміністрації, Герой України, Сергій Тулуб, від імені всіх Черкасців поздоровив працівників сільського господарства з їх професійним святом. Подякував їм за сумлінну працю, за той внесок, що кожен особисто вносить для збільшення урожаю, за розвиток сфери тваринництва та за те, що вони мають змогу забезпечити продукцією сільського господарства не лише місто Черкаси, але й усі українські області.

За словами Сергій Тулуба, кожне свято – то можливість підвести підсумки проведеної праці, та намітити плани на майбутнє. На сьогоднішній день, аграрний комплекс досить швидко розвивається, виробництво продукції збільшується великими темпами. У минулому році, показники росту виробництва продукції збільшились на 18%. Перше місце, Черкаська область виборола за великий урожай зернобобових та зернових культур. А отже, Черкаська область увійшла у список лідерів за обсягами розвитку агропромислового комплексу. Навіть Президент України, Віктор Янукович, поздоровив всіх хліборобів за такі успішні досягнення.

На святкуванні нагородили одних з найкращих хліборобів, що внесли вагомий внесок у розвиток галузі. Згідно Указу Президента, до нагороди були представлені Василь Дерев’янко, комбайнера-механізатора ТОВ «Олекс» у Чигиринському районі. Його було нагороджено орденом III ступеня «За заслуги». Медалі «За працю і звитягу» – отримали телятниця Наталія Бесага,  підприємство «Ілліч-Агро» Уманського району, с. Томашівка та Анатолій Якубенко, механізатор з фермерського господарства «Новоселиця» у Катеринопільському районі.

Премьер-Міністр України, Міністр аграрної політики та продовольства України передали через Сергія Тулуба, сільським працівникам особисту подяку та грамоти від Міністерства аграрної політики, почесні грамоти для нагородження було передано з обласної ради та обласної державної адміністрації. Окрім нагород, аграрії, чиї райони стали одними з найкращих у області, отримали цінні подарунки.

Так, за найкращими показниками, 1 місце зайняв Уманський район, 2 місце за Монастирищенським районом, а 3 місце зайняв Катеринопільський район. 

  • Гость: Я за то, чтобы таких праздников было больше...))
  • Гость: Хорошо потрудились, отлично отдыхаем. Спасибо организаторам)))