До річки Гнилий Тикич потрапили шкідливі речовини

Мешканці Черкаської області мають всі шанси, аби добряче погіршити власне здоров’я. Зокрема це стосується тих людей, які проживають у Звенигородському районі. В цій частині регіону протікає славнозвісна річка під назвою Гнилий Тикич.

Як виявила спеціальна комісія, до води потрапили шкідливі речовини. Про це наголошують представники управління МНС у Черкаській області. Згідно з наданою інформацією, нещодавно місто Звенигородка спіткав нещасний випадок. На території районного центру були пошкоджені лінії електропередач. Внаслідок цього, речовини, які виділились, попали в річку.

Відзначимо, що напруга мережі складає цілих 10 кіловольт, тому навіть не хочеться думати про масштаби наслідків. Цього можна було б уникнути, якби у місті не відімкнули електроживлення, цей недолік відобразився на насосній станції під назвою «Радон». Саме тому всі нечистоти і потрапили до Гнилого Тикича.

Тепер ім’я водяного об’єкту потихеньку починає себе виправдовувати. Напевне той, хто дав таку назву річці, передбачав розвиток подій у XXI сторіччі.

Коли виникла колізія, за справи одразу ж взялись майстри. За допомогою їх дій життя насоса було відновлене. Цю роботу вдалось виконати через чотири години після виникнення поломки. Спеціалісти вже встигли підрахувати кількість шкідливих речовин, які потрапили до річки.

Згідно з наданою інформацією, Гнилий Тики «збагатився» 80-ма кубічними метрами нечистот. Якби робота насосу була відновлена раніше, то показники об’єму були б значно меншими.

Якщо вас цікавить географія, то ця річка протікає на придніпровській височині. Її витоки розташовуються неподалік від селища Сніжки. Цей населений пункт в свою чергу належить Ставищенському району, що у Київській області. Але водний об’єкт під час течії транзитом проходить через Черкаську область. Взагалі ця річка була дуже важливою як для одного, так і іншого регіону. Адже на 20-кілометровій ділянці розташовуються 3 гідроелектростанції. Наразі за ними ніхто не слідкує, оскільки вони були закинуті.

В даному випадку ми маємо на увазі такі об’єкти як Каменобродський, Семеновський та Лиснянський. До речі подібна катастрофа в Звенигородці проходить вже не перший раз. До цього моменту викиди шкідливих речовин реєструвались 5 років назад. Як і в 2012 році, відбулась колізія на станції «Радон», внаслідок чого нечистоти потрапили до річки. Але тоді служби так і не встановили об’єм поставок викидів у воду.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "До річки Гнилий Тикич потрапили шкідливі речовини"

Дивитись останні коментарі
  1. Да, такая безответственность может дорого стоить жителям… Стоит увеличить наказание в целом за такие проделки по поводу загрязнения окружающей среды, особенно водоемов…(

  2. сказать, что плохо – ничего не сказать. Как можно так безалаберно относиться к окружающей среде? Куда смотрят экологи…

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.