19.06.2014

Доля ФК «Славутич» залежить від посадовців

Володимир Лашкул відкрито заявив, що в найближчому майбутньому фінансування ФК «Славутич» може зупинитись. За словами генерального директора, за останні 6 місяців він витратив на розвиток клубу 10 мільйонів гривень, при цьому ні міська, ні обласна влада не надала матеріальної допомоги. Усі кошти інвестор витратив із власної кишені, але більше не має наміру робити цього. В майбутньому Лашкул погоджується брати участь у фінансуванні «Славутича», але не грати одноосібну роль у цьому процесі.

Остаточне рішення стосовно існування клубу залишається за мером Черкас та губернатором. Генеральний директор не виключає того, що новоспечена влада не знайде ресурси для підтримки команди, або ж взагалі не захоче робити цього. Тому можна зробити висновок, що станом на сьогоднішній день «Славутич» знаходиться на межі вимирання. До того ж, у разі відкликання заявки на участь у новому сезоні Другої лізі турнір не втратить у кількості учасників. Нещодавно білозерська «Заря» отримала ліцензію на участь в офіційних змаганнях серед професіональних клубів. До того ж, цей клуб має всю інфраструктуру, котра відповідає вимогам Другої ліги.

Буде дуже шкода, якщо така команда зникне з футбольної карти України. Адже у пам’яті багать ох вболівальників перебуває матч з донецьким «Шахтарем», котрий відбувся на стадії півфіналу Кубку. Черкаські футболісти мали чудову нагоду взяти участь у вирішальному матчі турніру, але у підопічних Бакалова не вистачило сил на екстра-тайми.

Громада не має нарікань на адресу Володимира Лашкула. Адже цей генеральний директор мав амбітні цілі, спеціально для цього запросив грамотних фахівців та футболістів. На жаль, мети вийти до Першої Ліги досягти не вдалось, але при належному фінансуванні таке завдання є реальним у наступному сезоні.