Електронний обігрівач спровокував пожежу у магазині

Один підприємець із міста Корсунь-Шевченківський втратив своє джерело доходу. А виною цьому стала пожежа, котра трапилась в одному із торгівельних об’єктів на вулиці Леніна. Як повідомляють представники служби МНС, виклик на пульт диспетчера надійшов рівно о 14:50. Працівники закладу спочатку намагалися ліквідувати огонь власними силами, але згодом зрозуміли, що без допомоги спеціалістів у них нічого не вийде.

Саме тому прийняли вірне рішення – зателефонували за номером «101». Полум’я розпочало розповсюджуватись під час обіду. На той момент у приміщенні перебувало декілька клієнтів. Оскільки 24 січня у Корсунь-Шевченківському був вітер, пожежа швидко набула широких масштабів. Вогонь перекинув вогонь на покрівлю та горище.

Аби ліквідувати трагедію, на вулицю Леніна приїздило два пожежно-рятувальних загони. До місця події вони прибули через декілька хвилин після виклику. Мало того, що співробітники МНС загасили полум’я, так вони ще й встигли винести на подвір’я немало товарів. Тому керівник магазину має дякувати рятувальників за такий вчинок, тож його бізнес ще не ліквідований, є всі надії на його відновлення.

В результаті пожежі було знищено 80 квадратних метрів покрівлі. Звичайно, постраждав немалий об’єм реалізованої продукції. Згідно з попередніми даними, очільник магазину зазнав збитків на загальну суму 70 тисяч гривень. У даному випадку мова йдеться не лише про товар, а й про саме приміщення та матеріально-технічну базу. Фахівці провели на місці трагедії розслідування. Їм знадобилось лише декілька хвилин, аби з’ясувати причину пожежі. А виникла вона із-за короткого замкнення, котре було спровоковано електричним обігрівачем. Прилад був встановлений у торговому залі. Варто відзначити, що у магазина не один власник, а цілих два.

Этот случай еще раз доказывает, что в нашем городе далеко не все учреждения соблюдают нормы пожарной безопасности. Если вы хотите зарабатывать деньги в нормальных условиях, то ищите работу в Светлогорске, где предоставляются хорошие условия труда. Да и зарплаты в Калининградской области приближенные к европейским, особенно если устроится на предприятие по специальности. 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.