Энот знайшов пастку прямо в центрі Черкас

Нещодавно в центрі уваги був єнот, котрий «мешкає» в Черкасах. Незвичний випадок трапився у самому серці міста. Під час виконування своїх обов’язків працівники служби чистоти натрапили на цю тварину. Представник фауни опинився у пастці в формі ями, він туди заліз, а от вибратись на волю самостійно не зміг. Якби ще кілька днів пробув там, то на цій ноті його життя і закінчилося б. Та от у людей набагато більше можливостей ніж у тварин. Зусиллями працівників комунальної служби єнот опинився на поверхні.

Його одразу ж було транспортовано в черкаський притулок. У карантинному відділенні ссавець пробуде десять днів під пильним наглядом спеціалістів. По їх закінченню вони вирішать, що робити далі з твариною.

На сьогоднішній день немає жодних підстав вважати, що єнот може завдати шкоду своїм побратимам. Принаймні, на даний момент його поведінка адекватна, також він набирає вагу за допомогою їжі, котрою угощають працівники притулку. Коли пройде десять днів, тварині буде зроблена ін’єкція від сказу. Тоді спеціалісти і визначать подальшу долю гостя із підземелля. Возможно, кто-нибудь захочет одомашнить это животное. Тогда новым хозяевам нужно будет узнать сколько стоит ветеринар на дом. Предварительно можно сказать, что вызов специалиста обойдется в копейки, все будет зависеть от степени тяжести болезни и курса лечения. 

Комунальники запропонували свою версію стосовно того, що відбулось. На їх думку, хребетна тварина не перебувала у сплячці по тій причині, що проживала у домівці. Але за певних причин покинула помешкання, внаслідок чого опинилось у притулку. Працівники все ще сподіваються, що господар єнота дасть про себе знати. Адже у Черкасах навряд чи проживає багато людей, котрі дотримують у себе вдома такого представника фауни. Хоча, можливо тварина не перебуває в сплячці із-за погодних умов. Схожий випадок трапився в британському графстві Сомерсет, де поні провалилась у колодязь. У Європі принципи Greenpeace дотримуються більш скрупульозно. Тому до місця порятунку тварини виїхало 30 пожежників. Власними зусиллями їм таки вдалось допомогти поні опинитись на волі.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.