ФК «Славутич» на 4-му місці по відвідуваності

Поки у футбольній Першій та Другій лігах тримає перерва, статисти не сидять без діла. Ось вони вирішили підрахувати відвідуваність поєдинків. І варто відзначити, черкаський «Славутич» посідає далеко не останнє місце. Гордість нашої області, якщо можна так назвати цю команду, перебуває на четвертій позиції. Усього до списку увійшло 42 клуби, котрі виступають під егідою Професіональної футбольної ліги України. Як з’ясувалось, більше всього футбол люблять у Сумах, де на кожний поєдинок збирається в середньому 7050 вболівальників. Мабуть, це явище є доволі очікуваним, оскільки місцеві мешканці дивляться футбол на стадіоні «Ювілейний». За своїми розмірами він не поступається багатьом клубам Прем’єр-ліги, чого вже казати про Першу лігу.

Друге місце з показником 5595 глядачів посів ПФК «Севастополь». Не дивлячись на великі затрати на гравців у поточному трансферному вікні, відвідуваність навряд чи зросте, оскільки місцева арена здатна вмістити лише 5576 чоловік. Тому стадіон завжди забитий вщент. Мабуть це єдиний клуб, де є проблема зайвого квитка. Трійку лідерів замикає ПФК «Олександрія», подивитись на гру якої щоразу у середньому приходить 3293 вболівальники. На 43 чоловіки від команди з Кіровоградської області відстав «Славутич». Керівництво черкаської команди сподівається, що у другому колі показник зросте.

Як показує статистика, більше всього глядачів, а саме 9500, зібралось на домашньому матчі проти луцької «Волині». Даний поєдинок проходив в рамках Кубку України. Якщо брати до уваги лише часи незалежності України, то раніше такої відвідуваності Центральний стадіон ще не бачив. Загальна місткість арени складає 10340. За боргом черкаський стадіон залишив краматорський «Авангард», котрий замкнув топ-5 з показником відвідуваності 2938 чоловік.

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • У Черкасах пройшов турнір по в...

    Для справжніх любителів їзди на автомобілі погана погода не є перешкодою. Їм та їх машинам ...

  • «Черкасские мавпы-97̸...

    Баскетболисты из команды «Черкасские Мавпы-97» одержали очередную победу в чемпионате, к ...

  • Боксер з Харкова здобув у Черк...

    15 грудня 2012 року у Черкаському палаці спорту «Будівельник» пройшов вечір боксу, а якому ...

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.