Герої радянських мультфільмів повертаються у Черкаси

В одному з Черкаських дворів по вул. Горького на дитячому майданчику, закінчується яскравий розпис будівлі насосної станції, на якій зображені герої відомого радянського мультфільму про Вінні Пуха (Ослик, Пятачок, Сова и сам Вінні Пух). Так, у Черкасах, стартувала стріт- арт-акція «Прикрасимо наше місто». Започаткували цей проект Вільні демократи.
За словам художника Олесі Крупенко, місцевим жителям таке нововведення до душі, бо замість сірих, обідраних стін, очам відкриваються яскраві кольорові рисунки. І дітям гуляти становиться веселіше.
Автором такого творчого пориву є Микола Кудрявцев, керуючий справами міськвиконкому. Але він розповів, що така ідея стріт-арту у світі не нова, у розвинутих країнах вона дуже розповсюджена. За його словами, існує теорія «Розбитих вікон», тобто, якщо розбити вікно у будівлі, то скоро будуть розбиті і наступні вікна, якщо почати викидати сміття, то згодом на цьому місті буде смітник. Виходячи з цієї теорії, якщо вже почали яскраво розписувати сірі стіні будівель на майданчиках, то треба продовжувати і далі. Замість сірих, обідраних стін, будуть радувати око красиві малюнки на парканах, щитових, бойлерних, насосних станцій. В наступному році планують розмалювати майже всі прибудинкові території Черкас, щоб не залишилось ні одного сірого місця.
Проект фінансується завдяки спонсорам, меценатам, ініціаторами розпису.
На залізних воротах клубу юних моряків, також з’явився яскраво розмальований витвір мистецтва. Невдовзі своєї черги на оновлення чекає і сам цегляний паркан.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.