Гостинність черкаських каратистів

Громадська всеукраїнська організація «Федерація Фунакоші шотокан карате України» організувала значну подію у світі карате в останній день березня, яка пройшла у Черкасах. Це дев’ятий чемпіонат України з даного виду карате за версією FSKA . Місцем проведення була зала НВК «Фотоприлад».
В жовтні 2012 року у Бразилії відбудеться чемпіонат світу з Фунакоши шотокан карате, та за словами президента федерації Анатолія Науменка, найголовнішою метою проведення змагань у Черкасах є підготовка збірної команди для виїзду у Бразилію .
На чемпіонат прибули спортсмени з Чернігівської, Київської,Черкаської,Львівської, Дніпропетровської та інших областей. У боротьбі у чемпіонаті приймали участь діти та підлітки від 6 до 17 років. Змагання відбулося традиційно, спортсмени показали високий рівень як ката, так і кумі те, як особисто, так і командно. Оцінювали спортсменів висококваліфіковані судді у числі п’яти осіб.
Загалом, найбільша кількість перемог дісталася команді з Київщини, Дніпропетровські каратисти посідають на другому місці, одразу за ними іде АР Крим. А сама черкаська команда опинилася на четвертому місті.
В липні в АР Крим у спортивно-оздоровчому таборі дітей чекає наступний етап підготовки до такої важливої події, як чемпіонат світу.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.