07.04.2014

Громада висунула свої вимоги управлінню Міндоходів

Такою була резолюція зібрання громадських активістів і підприємців, яке відбулось 5 квітня у приміщенні Головного управління Міндоходів у Черкаській області. 46 голосів «за», шестеро з присутніх не брали участі у голосуванні – ці результати озвучив В.Чепелуха, голова лічильної комісії зборів.

Були представники 21 організації, у тому числі Черкаської міської організації ПП «Удар Віталія Кличка», Автомайдану, Народної Самооборони та Правого сектору. Після традиційної відучора заяви представників черкаського «Удару» про те, що у разі самостійного не написання В.Коломійцем заяви, його «винесуть з робочого місця» та вимог представників Народної Самооборони щодо повного перезавантаження влади, емоції вщухли і відбувся нормальний майже двохгодинний діалог.

Підприємці, менеджери й фахівці з економічних питань відмітили як позитив, що  Черкащина отримала професіонала, а не обранця за квотою. Згадували й про те, що ряд підприємницьких структур і громадських організацій звертались «наверх» з проханням повернути Володимира Коломійця з Миколаєва.

«Згадайте, у 1917 році на роботу запрошували професіоналів. Нам зараз конче потрібні люди, які уміють швидко і за законом наповнять бюджет. А Коломієць професіонал. Він – зможе», – сказав Сергій Сухін, успішний менеджер компанії ПП «Гладкий».

«В даному випадку у нас є унікальна можливість встановити дійсно дієвий діалог між владою і бізнесом. Давайте на рівні громадської ради оперативно збиратись і вирішувати всі питання», – Світлана Калюх, спілка підприємців. Також цю тему піднімали у виступах актив Громадської ради при Міндоходів, обласне об’єднання організацій роботодавців, керівники підприємницьких структур і громадських організацій.

«Треба робити, а не розмовляти, а патріотизм  направити в трудові колективи, де створюється додана вартість», – підкреслив Анатолій Погребняк, голова регіональної ради підприємців.

Навести порядок на ринку підакцизних товарів, підтримати комунальні підприємства Черкас, повернути великі підприємства на облік на Черкащину, не допускати перевірок «з підставою», прислухатись разом з командою до народу, а не сидіти в кабінетах, створити наглядову раду, вишукати можливість взяти у позаштатні працівники представників Правого сектору, пройти люстрацію і чесно відповісти на неприємні запитання про ранішню діяльність – такі вимоги висували учасники зборів.

В.Коломієць відповів на всі поставлені запитання, розповів про свої першочергові завдання і нагадав, що уже погодився пройти люстрацію.

Учасники зібрання подякували йому за мужність при складанні іспиту і водночас закликали не зраджувати  наданий вотум довіри.

Згідно наданих на засіданні дорученнях, з понеділка розпочинається збір пропозицій від громадськості щодо включення представників до складу наглядової ради за роботою міндоходівців.

Також усім небайдужим громадянам пропонується повідомляти про відомі їм корупційні прояви та некоректну поведінку податківців за номером телефону довіри головного управління 33-91-81.