24.06.2014

Громадське обговорення у Черкасах щодо підвищення цін на перевезення пасажирів громадським транспортом

i

Перевізники міста виступили ініціаторами щодо зростання вартості проїзду. Тому планується під час громадського обговорення надати змогу кожномувиступити та пред’явити свої докази, аргументи з конкретними даними щодо вимог стосовно підвищення цін на перевезення громадським транспортом.

Ірина Удод — директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради в своєму докладі доповіла, що обов’язкова процедура проходження проекту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси» тривала більше місяця. Щоб ухвалити дане рішення у квітні цього року за нього проголосував виконавчий комітет міської ради.

Відповідний проект рішення виносився для розглядуміської ради вже двічі. Однак рішення щодо підвищення проїзду у міських маршрутних автобусах досі не зрушилося з мертвої точки.

Влада в місті пропонує компромісний варіант, підвищити ціну лише на 50 копійок, тобто сьогоднішню ціну підвищити з 2,50 гривен до 3-х гривен, тоді як перевізники намагалися підняти ціну до 4-х гривен, а на деяких маршрутах – і до 5-ти гривен.

Міська влада категорично не схвалила зростання в таких розмірах. Однак, дивлячись на різке подорожчання пального, витратних матеріалів, запчастин тощо, подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті все ж уникнути не вдасться.

Для вирішення цієї наболілої теми повинен бути знайдений оптимальний варіант, який зміг би сполучили користуванняжителями міста зручного та комфортного транспорта за помірну плату, а перевізникамнадати можливість працювати без боргів.

Для обговорення теми вартості проїзду запрошуємо усіх жителів міста прийняти участь, висловити свої думки та пропозиції.

24 червня о 18.00 будинок культури ім. І. Кулика запрошує усіх бажаючих. Вхід вільний.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. — 32-28-51.

За матеріалами сайту : http://gummi-master.com.ua/