Грузинські реформи, я показовий приклад для України

Міський голова Черкас пробував у Грузії, за його словами, в цій країні за 8 років, вдалося зробити кардинальні зміни. Як відмітив Сергій Одарич, на прикладі Грузії, і в Україні можливо зробити реальні реформи.
Група міських депутатів Черкас та працівники міського виконавчого комітету, відвідали Грузію, з метою обміну досвідом. Працювали делегати в кількох напрямках: сфері архітектури, землекористування, в напрямку соцполітики, економіки, планування, надання адміністративних послуг і у галузі освіти.
До цієї поїздки делегати з Черкащини ретельно підготувалися, тому на місці опрацьовували документи, вивчали досвід та спілкувалися з виконавцями.
Міський голова Черкас розповідає, що у Грузії проведено дуже ефективні реформи, які мають послужити прикладом і Україні. Так, у галузі правоохоронної системи на даний момент рівень корупції та хабарництва не перевищує 0,5%. Поліція працює відкрито і прозоро, а за радянських часів Грузія вважалася найкорумпованішою республікою.
Поліція в Грузії, не лише розкриває злочини, вона ще й консультує громадян.
По результатам поїздки, у Черкасах, буде виділено кошти з міського бюджету, для запровадження добровільних народних дружин (ДНД). Вони спільно з правоохоронцями здійснюватимуть патрулювання території Черкас.
Також, планується використати грузинський досвід у створені редукціонів. Суть редукціонів полягає в наданні можливості міським підприємцям брати участь у електронних торгах на надання послуг громадянам міста чи придбання матеріалів
Поїздку до Грузії делегатам з Черкас профінансувала Американська організація – Міжнародний Республіканський Інститут.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.