Губернатор відлаяв керівників районів

Губернатор Черкаської області незадоволений роботою своїх підлеглих. Як наслідок, останні отримали від Сергія Тулуба сурові догани. Причому керівник регіону не приховував своїх емоцій і цього чоловіка можна зрозуміти. Адже він надав головам райдержадміністрацій відповідні доручення, а ті в свою чергу не виконали поставлені перед ними завдання.

Сергій Тулуб пообіцяв, що наступного разу доганою не обмежиться, а просто візьме і звільнить з посади. За його словами, він три шкіри здере, але досягне своєї мети. Також дісталося по горіхам і начальникам управлінь. Губернатор у суровому порядку питав у них що саме вони встигли зробити за відведений проміжок часу. Кожний епізод розглянув детально та бажав вияснити причину, по котрій чиновники не виконали доручення.

Після цього Тулуб повідомив, що не дозволить відповідальним особам лишній раз приходити до зали засідання. Очільник області зробить все можливе аби Черкащина позбавилась від таких бездарних керівників. В підтвердженням своїм словам дістав дві великі папки, в котрих зберігались доручення, надруковані на папері. В першій були завдання, які керівники виконали, а стосовно другої пояснювати не варто. Як наслідок, пролунали слова загрози в адресу тих, хто не справився із дорученням. Найменшим покаранням цього дня була догана.

В руках у Сергія Тулуба знаходилась заява від людини з Рудньова. Очільник області в свою чергу вияснив, що начальник пообіцяв розглянути питання аж в наступному році. Особу, яка звернулась, навряд чи задовольнила така відповідь. На думку губернатора, такі дії є протиправними. Після цього він виявив бажання поговорити з чиновником, але того не було в залі під час засідання. Побачивши це, голова Черкаської облдержадміністрації ще більше розлютився. Та він вирішив не здаватись і послав за посадовцем свою людину. Паралельно організатор наради продовжував лаяти своїх підлеглих.

Особливо дісталось керівникам районів.

Голова ОДА був неприємно вражений тим, як представники влади безтурботно відносяться до своєї справи. З різних Міністерств надсилаються багаточисельні проекти, але ніхто не збирається їх затверджувати. Ні в кого навіть рука не поворухнулась зробити якісь пропозиції. Тулуб незадоволений такою недбалістю з боку підопічних. На його думку, влада має враховувати думку населення. А якщо посадовцю байдуже, то він має звільнитися з посади та залишити власний кабінет.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Губернатор відлаяв керівників районів"

Дивитись останні коментарі
  1. По карману государственного служащего уже ничего ударить не сможет. Ниже зарплат нет ни у кого. Выживает пока только тот, у кого выслуги много, а молодежь только благодаря родственникам… Но выговоры, конечно, нужны, чтобы помнить, что поручения выполнять надо…

  2. А если даже и выборная, то тоже никто просто так выборы проводить не будет, чтобы только заменить человека. Но выговоры надо делать обязательно, даже если это ударит по карману(

  3. Не думаю, что это поможет. да и государственного служащего не так просто уволить с работы. Тем более, если его должность не выборная…

  4. Прочухан – это, конечно, хорошо. Главное, если он делается вовремя, а не перед выборами. Почему, только сейчас делается акцент на плохой работе подопечных. Если бы такая работа (“пообіцяв, що наступного разу доганою не обмежиться, а просто візьме і звільнить з посади”) проводилась на постоянной основе, возможно порядка было бы больше.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.