«Імпексагро Спорт Черкаси» у півфіналі національного чемпіонату з волейболу

Волейбольний клуб «Імпексагро Спорт Черкаси», за допомогою двох перемог, виборов місце у півфіналі чемпіонату України з волейболу.

В перший день змагань «Імпексагро» поступився Хмельницькому волейбольному клубу «Новатор». Але наступного дня змагань, господарі паркету — «Імпекс», вибороли перемогу, незважаючи на суворий супротив колишніх однокомандців Ігоря Вітюка та Дмитра Сухініна.

Тепер черкасцям потрібно добре готуватися до  зустрічі з харків’янами та кримчанами. Бо попереду гра в найсильнішій четвірці волейбольного чемпіонату.

Головний наставник «Імпексагро» розповідає, що нині команда стала міцніше психологічно і останні ключові матчі з «Буревісником», «Новатором», «Юракадемією» це довели. В супереч виходам команд суперників уперед, черкасцям вдавалося зібратися і вирвати таку необхідну перемогу.

Нагадаємо, що торік «Імпексагро Спорт Черкаси» посів друге місце у чемпіонаті України, поступившись Харківському «Локомотиву». Нині «Локо» грає не тільки в Україні, а й в Росії, і цього року автоматично приєднується до четвірки півфіналістів.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.