Із трьох районів Черкаської області вивезли пестициди, що непридатні для використовування.

Як повідомив Микола Клименко, начальник Державної екологічної інспекції у Черкаській області, на Черкащині було проведено заходи по вивезенню пестицидів.

Ізраїльське ТОВ «С.І.Груп-Консорт-Лтд» провели на Черкащині ряд заходів з забезпечення екологічно-безпечного перевезення, збирання, зберігання, оброблення і знешкодження непридатних до використовування пестицидів, а також тари від них. Охоплено було Канівський, Корсунь-Шевченківський і Лисянський райони, саме там, де розташовано пестициди об’ємом приблизно 67 тонн.

Представниками Державної екологічної інспекції області було здійснено контроль по дотриманню вимог природоохоронного законодавства на місцях збирання. Безпосередньо, процес завантаження на автомашину, яка призначена для перевезення, тривав із своєрідними труднощами, через те що усі небезпечні речовини було перезатарено в мішки, а не у бочки.

За оцінками комісії, склади ж, де береглися загрозливі хімічні речовини і тара від них, перебували у поганому стані. Проте, фахівці Державної екологічної інспекції в Черкаській області відзначують, що процес пере завантаження цілковито відповідає правилам природоохоронного законодавства України.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.