Лелеки поселились посеред сміттєзвалища

У цьому році лелеки вибрали доволі незвичне місце для тимчасового проживання після повернення на Батьківщину. Птахи поселились прямо серед сміттєзвалища, охоронці полігону нарахували цілих 60 літаючих істот. Вони повернулись до Черкас декілька тижнів назад і протягом цього часу не відлучались на далеку відстань від місця для викидання відходів, адже за сприянням низької температури вода перетворилась в кригу. Саме таким чином представники місцевої влади пояснюють причину явища. За їх словами, виною всьому є морози, котрі спостерігались в березні. Адже саме цього місяця лелеки повернулись до Черкас.

А сміттєзвалище вони вибрали не дарма, адже передусім тут тепло, поруч є будівлі, які перебувають від охороною. Можна сказати, птахи нині живуть по системі «All inclusive». Та й працівники КП розуміють усю ситуацію, а тому залюбки годують птахів у такий непростий період. Хоча на самому звалищі їжі для них предостатньо. Очевидці такого явища сподіваються, що наступного року лелеки не прогадають з датою повернення, а тому прилетять на Батьківщину вже тоді, коли сонце буде більш активним.

Євген Ван, котрий є директором місцевого зоопарку, не відхиляється від загальної думки. Він теж пояснює причину поселення птахів на сміттєзвалищі занадто довгою зимою. За його словами, птахи прибули до Черкащини як раз у той період, коли тут було тепло. Та через декілька днів погода погіршилась, а тому вони вимушені проводити основний час в такому неприємному місці. Як ми знаємо, лелеки надають перевагу водоймищам, але на даний момент вони покриті кригою. Тому птахам залишається сподіватися, що лід найближчим часом розтане. Згідно з прогнозами, це трапиться за декілька днів, внаслідок чого лелеки залишать полігон. Принаймні, він разом зі своїми колегами щиро сподівається на це.

 

 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • Энот знайшов пастку прямо в це...

    Нещодавно в центрі уваги був єнот, котрий «мешкає» в Черкасах. Незвичний випадок трапився ...

  • В Уманському парку планують ви...

    Зовсім скоро у «Софіївці» озера залишаться без лебедів. Відвідувачі парку вже не матимуть ...

  • Чоловіка похилого віку вкусила...

    В Чигиринській області, що на Черкащині, є таке селище Розсошниці. Так от в ньому на днях ...

 
Оплатить штраф гибдд через интернет как оплатить через сеть интернет штраф гибдд.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.