03.10.2013

Молоді Черкащани борються за відродження ФК «Дніпро»

Більша частина черкаських футбольних вболівальників має одне велике бажання – відродження клубу, котрий захищає честь нашого міста. Як відомо, в чемпіонатах України Черкаси представлені ФК «Славутич», ця команда нині виступає у Другій Лізі. Але прихильники спорту вважають, що на професійному рівні наше місто мають представляти, як мінімум, два футбольні колективи. Активісти роблять усе, що від них залежить. Вони не забувають про те, що до 2009 року в обласному центрі існував клуб під назвою «Дніпро». Ця команда мала багато прихильників, які досі продовжують відстоювати інтереси неіснуючого спортивного колективу.

Яскравим прикладом цьому став марш, проведений 29 вересня. У суботу прихильники «Дніпра» провели мітинг, спрямований на відродження клубу, в рамках заходу молоді громадяни розпочали рух на площі Богдана Хмельницького, а кінцевим пунктом був Центральній стадіон. Варто зазначити, що марш не дуже сподобався «мирному» населенню, оскільки футбольні вболівальники перекрили рух автомобілів на Смілянській вулиці. Як відомо, через неї пролягає одна із головних магістралей міста, тому мітингу зраділи далеко не всі. Але водночас черкащани пишаються тим, що їх земляки борються за відродження футбольного клубу.

Під час ходи учасники заходу використовували заборонені речовини у вигляді піротехніки. Варто зазначити, що цей мітинг став не першим в історії Черкас. Боротьбу за відновлення діяльності ФК «Дніпро» вболівальники ведуть протягом останніх чотирьох років. Вони спеціально організовують яскраві мітинги, аби привернути увагу посадовців та представників бізнесу. Напевне, клуб з великими традиціями заслуговує на таку повагу. Він проіснував 54 років, але через дефіцит коштів вимушений був зупинити своє існування.