На Черкащині рибалки витягнули з Дніпра пакет з трупом

Невідомий зателефонував до райвідділу міліції Соснівського району Черкаської області і повідомив, що на березі Дніпра знайшов пакет з підозрілим вмістом.

Приїхавши на місце пригоди правоохоронці виявили в тому пакеті, загорнуте в брезент, тіло чоловіка, до якого ще були намотані на мотузках камені. Труп було відправлено на судмедекспертизу для виявлення причин загибелі,а поблизу річки почали проводити роботу по виявленню речових доказів. Завдяки швидкому реагуванню слідству вдалося зібрати багато інформації.

Після проведення перевірки було встановлено особу 62 річного чоловіка, який знаходився у розшуку, як безвісті зниклий. У потерпілого виявили черепно-мозгову травму та значні тілесні пошкодження.

При проведенні перевірки по встановленню причетних до злочину, співробітниками міліції були затримані два чоловіка, які напередодні вбивства зустрічалися з потерпілим, тому в першу чергу потрапили під ковпак слідства. Один із них підтвердив, що дійсно бачився з загиблим, але невдовзі вони розійшлися. Після здійснення обшуку у другого підозрюваного, у нього дома виявили скривавлені речі, взуття, поліетиленову плівку, монтировку та надувний човен, які були щільно приховані. Після проведення експертизи речей, було встановлено причетність чоловіка до скоєного злочину.

Затриманий заперечував свою причетність до вбивства, намагався заплутати слідство невірними свідченнями, проханнями, перекручував свої слова та слова правоохоронців і свідчення свідків.

Та правоохоронці спрацювали добре, всі докази були залізними, тому при перевірці деяких фактів, співставлення отриманих доказів, картина вбивства була виявлена: підозрюваний (49 років) та загиблий добре знали один одного, вони були сусідами, неодноразово вживали разом горілку. Під час останньої такої зустрічі сусіди не порозумілися. Господар почав бити гостя монтировкою, який від завданих пошкоджень помер на місті. Замість швидкої, чоловік загорнув тіло у брезент і плівку, примотав камені і на надувному човні вивіз тіло на середину Дніпра і викинув у воду.

За фактами злочину порушено кримінальну справу за ч.1 ст 115 КК «Навмисне вбивство». Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк 7-15 років. Слідство триває.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "На Черкащині рибалки витягнули з Дніпра пакет з трупом"

Дивитись останні коментарі
  1. Работники правоохранительных органов — молодцы, хорошо и быстро сработали. Хотя, ситуацию уже ничем не исправить… Водка еще никогда ничем хорошим не заканчивалась(((

  2. так и ходи на природу, рыбалку. Не знаешь, что вытащишь… Сюрприз оказался, конечно, ужасным…(((

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.