Обережно, банки не відповідають за збереження грошей на рахунках?

У жителя Черкас, Олександра Тьорло, понад два місяці тому, не санкціоновано з банківської карти було знято  більше 5000 грн.

Коли чоловік звернувся до банку «Аваль», в якому відкрита карта, співробітник пояснив, що гроші з його рахунку були перераховані завдяки платіжній системі LiqPay на мобільний номер телефону. Дана система переведення платежів за допомогою банківської картки, інтернету або мобільного телефону, належить банку «Приватбанк», куди чоловік і звернувся до служби безпеки з письмовим проханням провести службове слідство по факту зникнення грошей. У «Приватбанку» лише повідомили, що рахунок зловмисника заблоковано, але даних про зловмисника не представили.

Олександр Тьорло зняв останні гроші з картки, щоб зберегти те, що осталося. За його словами, гроші з картки переводились у той час, коли картка була при ньому, час транзакції не співпадає з його місцезнаходженням, мало того, він ще не має змоги користуватись інтернетом, та й дома його не було — він відвідував магазин.

Офіційним письмом, банк «Аваль» повідомив Олександра у відмові проведення службового розслідування, аргументуючи, що клієнт сам відповідає за збереження своїх коштів на картці.

Спроби подати заяву в міліцію для відкриття карної справи, теж не увінчалися успіхом. По його заяві, ще й досі не має відповіді. А отже і не знає на кого скаржитись.

Олександр добре розуміє, що від сучасних систем платежів нікуди не подінешся, час не стоїть на місці, але й довіри до банку вже не має, бо клієнт стає беззахисним у разі проведення шахрайських операцій.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.