Перший раунд Сергій Одарич витримав

24 квітня депутатським корпусом черкаської міської ради було проведено засідання, під час якого на порядку денному розглядувалось питання щодо звільнення з посади мера Сергія Одарича. Участь у голосуванні взяло 43 чоловіки із 60 можливих. При цьому 2 бюлетені визнано недійсними (один із них кудись подівся) та ще один представник влади був проти. Тобто фактично ідею звільнення голови міста підтримало 40 депутатів. Артур Савін оголосив, що такої кількості голосів достатньо для ухвалення рішення. Та в результаті дивовижним чином Сергій Одарич залишився на своїй посаді, принаймні на деякий час.

Протокол лічильної комісії був підписаний лише чотирма особами. Уникнув даної процедури представник партії Вільних демократів, а Ніна Набокіна зробила це, але з поправками. На її думку, рішення можна вважати затвердженим лише тоді, коли за нього проголосує 2/3 частини депутатів у складі 60-ти чоловік + голова міста. Офіційно ідею звільнення Сергія Одарича підтримали 39 чоловік. Таке повідомлення стало джерелом виникнення багаточисельних суперечок. Депутати з’ясовували, чи є це рішення легітимним, а також обговорювали необхідність приймання участі у процедурі мера.

Підбиваючи підсумки, присутні у залі дійшли до висновку, що Сергій Одарич і надалі очолюватиме свою посаду. Адже згідно з законодавством, в процесі голосування голос мера враховується. Та цього пункту не врахували організатори, котрі жадали негайного звільнення міського голови. Юрій Сас погодився з Ніною Набокою у тому, що для прийняття рішення необхідно мати дві третини підписів у колонці «За». Тобто, 40 голосів цілком достатньо, але комісія припустилась дитячої помилки, видавши Одаричу бюлетень для таємного голосування. Тож офіційно він ще є мером і не бажає визнавати своєї поразки на виборах.

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • Мешканці с.Мельники порвали на...

    Селища Івцівці, Мельники, Медведівка та хутір Буда відомі тим, що кожного року на їх території ...

  • Опозиціонери зіштовхнулись з о...

    В обласному центрі пройшла акція «Черкащани, пора діяти», участь у якій взяли близько п’ятисот ...

  • Павел Карась жестко раскритико...

    Недавно в эфире программы «Страна, которая нам нужна», трансляцией которой занимается телеканал ...

 

Коментарі до запису "Перший раунд Сергій Одарич витримав"

Дивитись останні коментарі
  1. Одарича підтримують майже всі черкащани, це виборна посада і вибирати на цю посаду має право лише народ, так само як і звільняти. А от маріонеточних рабьяток із анальної партєї ніхто тут не вибирав. В Черкасах відбувається антидемократичний путч — узурпація влади фашистіами-регіАналами.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.