Помста сусідові за зауваження

Співробітниками Черкаської міліції за підозрою у побитті та пограбуванні чоловіка було затримано трьох молодиків.
До райвідділку міліції Соснівського району зателефонував чоловік і повідомив про те, що по дорозі додому на нього напали троє молодих людей напідпитку, побили та пограбували.
Співробітникам міліції, потерпілий розповів, що, коли він повертався з роботи, у під’їзді до нього підішли молодики і почали бити. Удари завдавали по голові та обличчю. Били його доти, поки потерпілий не впав, і з карманів не почали випадати гроші та документи. Гроші нападники забрали і втекли з місця пригоди.
У ході проведення оперативних дій, міліцією було затримано трьох молодих чоловіків, яких було доставлено до районного відділу міліції. Які були у стані великого алкогольного сп’яніння і відразу не змогли дати показання. Вже після того, як всі троє прийшли до тями, змогли розповісти про деталі скоєного злочину.
Молодий, 19 річний юнак, добре відпочивав зі своєю компанією, було дуже багато випито, але коли гроші закінчилися, їм все одно було замало випитого. По дорозі, їм на зустріч вийшов чоловік, в якому юнак впізнав людину, яка колись його образила, спывмешканець
зробив зауваження. Тому молодик і вирішив йому помститися. А супроводжуючі вирішили приєднатися до бійки.
Про скоєний злочин порушники жалкують і у всьому звинувачують кількість випитого спиртного. Але правосуддя їм ніяк не уникнути.
Проти порушників відкрито кримінальну справу за статтею №187 КК -«Розбій».

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Помста сусідові за зауваження"

Дивитись останні коментарі
  1. Вот так и делай замечания молодежи. Получается, как в поговорке: молчание — золото… Куда катимся? ((((ммм

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.