Протокол з 194-го округу ніяк не потрапить до ЦВК

Цікаві перипетії відбуваються в Черкаській області, яка має 194-й номер у списку виборчих дільниць. Декілька годин назад стало відомо, що на цій території перемогу отримав Микола Булатецький, він висунув свою кандидатуру від об’єднаної опозиції «Батьківщина». Останнім часом в багатьох регіонах стало традицією: коли виграє представник вказаного блоку, то варто очікувати непередбаченого розвитку подій.

Схоже, що чинна влада не згодна з результатами виборів, тому досі не надала підсумковий протокол. Таку новину повідомив Микола Томенко. За його словами, Булатецький є безсумнівним переможцем. Він обійшов своего найближчого конкурента Валентину Жуковську на 12 тисяч голосів. Неважко здогадатись, на чиєму боці ця жіночка, якщо представники Партії Регіонів влаштовують цирк.

Як зазначив лідер ОО «Батківщина», черкаська влада відзначилась хорошою акторською грою. «Регіони» цілеспрямовано затягують процес оформлення протоколу. Вони розіграли справжній театральний спектакль, під час якого голові комісії нібито стало зле. Внаслідок цього його забрала до лікарні «швидка допомога». Однак всі ці дії збоку влади виявились марними. Не дивлячись на різноманітний тиск чиновників та правоохоронних органів, протокол таки було підписано.

Отже, сьогодні з повною впевненістю можна констатувати факт, що Микола Булатецький набрав більше всіх голосів в Черкасах. Але цінний документ ще не лежить в головному офісі ЦВК. Справа у тому, що «регіони» продовжують чинити опір керівництву комісії. Тож невідомо, коли саме протокол опиниться в Києві. Раніше Томенко повідомляв, що 194-й округ занесений до «чорного списку». В ньому записані ті області, де не повинні отримати перемогу опозиціонери. Також представник «Батьківщини» вказує на махінації збоку голови комісії. Вона зробила спробу винести на подвір’я ключі та печатку. Але, на щастя, жіночці не вдалось цього зробити. Окрім того, керівництвом було оголошено перерву, яка тривала цілу добу.

Н.Томенко навіть жартує. Він говорить, що в приміщенні окружної комісії перебуває три депутати, які представляють Партію Регіонів. Крім того, присутні декілька десятків людей, всі вони мають спортивну статуру. Напевне, таким чином влада хоче показати, наскільки чесно в Черкаській області проходять вибори. Найближчим часом опозиціонери бажають зареєструвати факти фальсифікації в Верховній Раді з перспективою їх детального розгляду збоку комісії.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Протокол з 194-го округу ніяк не потрапить до ЦВК"

Дивитись останні коментарі
  1. Да мы и не догадываемся, как там на самом деле все шаманится(

  2. Надеюсь на молодежь, что им пока еще не безразлично, и они будут голосовать в надежде выбора лучшего будущего…

  3. Это точно… Кстати, чем дальше, тем больше людей не приходят на выборы(

  4. Иногда приходят мысли, что все это интересно очень узкому кругу людей. Чем дальше, тем равнодушнее к процессу выборов становлюсь…

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.