11.11.2013

Розвиток футболу в Черкасах підтримує місцева влада

Протягом багатьох років найкращим футбольним клубом Черкаської області був «Дніпро». Через проблеми з фінансуванням у 2009 році він був знятий із змагань і розформований. 9 травня команда зіграла свій останній матч. І лише в червні 2010 року з’явився футбольний клуб «Славутич». Ініціатором його створення був голова обласної держадміністрації Сергій Тулуб. В цьому році відбулась історична подія: молода команда одна з перших серед колективів області вийшла до четвертьфіналу.

В діяльності клубу вистачає достатньо важливих питань, які терміново треба вирішувати. Для цього і взагалі для розвитку футболу в регіоні була створена опікунська рада обласної громадської організації ФК «Славутич». Почесний президент команди Сергій Тулуб пообіцяв надавати максимальну допомогу у вирішенні організаційних питань. В головних пріоритетах очільника області вивести рідний клуб на Всеукраїнський рівень.

Це буде добрим прикладом для черкаської молоді займатися масовим спортом, та залученням до здорового способу життя. Школярі, дивлячись на здобутки своїх земляків, мріятимуть про свої особисті досягнення. Студенти та громадські організації всілякими акціями повинні пропагувати спорт №1.

В Черкасах вже існують основні засади для розвитку футболу. Велике й відповідальне завдання має об’єднати зусилля всіх поколінь черкащан – пропагувати і поширювати розвиток цієї гри в усіх великих і маленьких містечках області. Однією з найбільш амбітних задач є виховання спортсменів в черкаських школах. А гравцями команди «Славутич» повинні бути лише місцеві хлопці.

На організаційному засіданні опікунської ради Віце-президент ФК «Славутич» Володимир Ходак запевнив, що сили для здобуття нових спортивних рубежів є. Наразі місто готується прийняти чергового суперника. Також команда надіється на підтримку як вболівальників так і влади.