Смілянські викрадачі дротів були затримані правоохоронцями

До Смілянської міліції з різних районів міста почали надходити скарги про зникнення телефонних дротів. Пошук викрадачів правоохоронцями почався з перевірки усіх раніше судимих осіб та пунктів, де приймаються металеві вироби, та не даремно. Виявилося що позбавляли телефонного зв’язку людей дві особи, один з котрих вже мав судимість у минулому. Молоді люди таким чином здобували собі кошти на життя и не замислювались про майбутні наслідки. Коли на порозі будинку одного з нічних крадіїв, 22-річного чоловіка, судимого у минулому, з’явилися правоохоронці, він не признавав скоєного. Та тільки після того як зрозумів, що міліція має докази про його причетність до злочину, крадій зізнався, та розповів про спільника.
Пізніше у відділі міліції службовці отримали показання обох правопорушників, де вони признавали свої злочини. Та виправдовувалися тим, що не планували займатися злочинною діяльністю, та прийняли це рішення після того як побачили на одній з вулиць телефонний дріт, який знаходився дуже низько над землею, та , оскільки вони не мали коштів на життя, вони вирішили вчинити цей злочин. Після вдалої спроби викрадення, товариши продовжили свою діяльність у різних районах міста, не замислюючись про шкоду місту, яку вони спричиняють своїми діями. Вкрадені дроти вони позбавляли усього зайвого за допомогою вогню, та отримували мідний брухт.
Зараз затриманих чекає кримінальна справа першої частини 185 статті КК України «Крадіжка». Їх може чекати або позбавлення волі до 6-ти років, або громадська з виправною роботи та штраф.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.