Сотні чоловік залишились забутими на острові

Мешканці Черкаської області люблять проводити уїк-енди в молодіжному стилі. А допомагає їм робити це славнозвісна річка Дніпро. Але у вихідні, що пройшли, у місті Канів трапилась курйозна подія. До одного із островів, який розташований на річці, завітали представники молодшого покоління та влаштували там дискотеку. По її закінченні всі гості прохали допомоги у рятувальників. На щастя, не відбулось масового отруєння і нікому не було зле. Справа у тому, що близько о 4-й годині ранку до управління МВС в Черкаській області надійшло повідомлення від декількох десятків людей. За їх словами, вони перебували на відстані приблизно 150 м від суші, тому власноруч потрапити на берег не мали змоги. І причина виникнення такого явища – розхлябаність організаторів. Як встановили представники правоохоронних органів, згідно з планом о 23.00 на острові, який розташований поруч з Каневом, розпочалась дискотека. Весь захід проходив нормально, але коли справа підійшла до повернення, то не знайшлось людей, які могли б це зробити. Тобто організатори доставили людей на місце проведення «open air¬», а додому не відвезли.
Як наслідок, на острові вибухнула справжня паніка, деякі впевнені у собі особи розпочали власноруч долати чималу відстань. Але більшість людей реально оцінила ситуацію і вирішила дочекатись рятувальників. Всі учасники дискотеки опинились на березі Дніпра аж о 8-й годині ранку. Мабуть це найдовша дискотека у їх житті. Перевезення учасників заходу здійснювалось за допомогою 3-х човнів, займались цим представники служби цивільного захисту. Перед тим як люди сходили на засіб водного пересування, відповідальні особи проводили інструктаж. На щастя, інцидент завершився без жертв. Але тепер мешканці Канева добряче подумають чи погодяться піти на таку дискотеку наступного разу.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Сотні чоловік залишились забутими на острові"

Дивитись останні коментарі
  1. Таке явище можна спостерігати лише в Україні. Дійсно цікаво чи захоче хоть наступного разу приїздити на цей острів. Я і сам хотів поїхати, але в останню мить передумав. Як виявилось, вчинив правильно

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.