11.11.2013

Танцівники із Черкас братимуть участь у Чемпіонаті Світу

Членам журі, котрі виставляли оцінки учасникам Чемпіонату Украйни з художніх танців, дуже сподобався виступ черкаських колективів «ТАІР» та «Вікторія». Цей турнір протягом трьох днів нещодавно проходив у Одесі. Варто зазначити, що група, яка вдало виступає на цих змаганнях, отримує путівку на Чемпіонат Світу, тому ажіотаж був чималим. У рамках відбірної стадії у Південній Пальмірі також пройшов фестиваль хореографічного мистецтва «Grand Prix of Ukraine».

Черговий раз представники гурту «Вікторія» довели усій Україні, що вони є одними із кращих танцюристів у нашій славетній державі. Загалом цей колектив отримав 27 нагород, із яких 18 є золотими та 5 срібними, а решта 4 медалі мають бронзовий колір. Такого результату Черкаській області вдалось досягти завдяки майстерності десяти юнаків та Вікторії Сухенко. Адже саме керівник гурту змогла допомогти дітям проявити усі свої найкращі якості, без цієї жінки вихованці «Вікторії» не змогли б досягти великих успіхів. Як зазначили експерти, ці танцюристи вкотре довели, що вони не лише сильні в індивідуальних якостях, командний дух у них на високому рівні. Завдяки цьому колектив завжди займає призові місця та постійно поповнює свою колекцію новими нагородами.

Не залишився без медалей інший гурт з Черкащини. За підсумками змагання «ТАІР» став чемпіоном України, причому зробив це вже шостий раз у своїй історії. До власної скарбнички юнаки додали 2 золоті, 7 срібних та 1 бронзову нагороду. Ці досягнення стосуються як індивідуальних, так і командних змагань. Загалом варто відзначити, що участь у турнірі, який проходив в Одесі, взяли 48 хореографічних колективів. Причому окрім українців, на сцені виступали представники Молдови та Росії. Тому керівники черкаських гуртів можуть гордитись своїми вихованцями.