Три чоловіки розкопували та продавали зброю

Завдяки співробітникам Черкаського відділу Служби безпеки України на території нашої області припинило діяльність угрупування, котре займалось продажем та поставками зброї. Як з’ясували правоохоронці, клан складався із трьох чоловіків, а вогнепальні засоби вони добували шляхом незаконних розкопок. Тобто весь арсенал, котрий пішов на чорний ринок, був знайдений в землі. Звичайно, уся зброя пролежала на території Черкащини ще з часів Великої Вітчизняної війни.

Перед тим, як продавати, зловмисники проводили реставрацію механізмів, тобто проводили усі заходи, аби ці пристрої виконували основні обов’язки. Організатором угрупування був 33-річний мешканець Сміли, раніше він вже перебував у місцях позбавлення волі і вів свою діяльність в Черкаській області. Але першим заарештували не голову банди, а його товариша. На чоловіка вийшли співробітники СБУ селища Ростмитрівка (Смілянський район). Вони затримали чоловіка під час продажу саморобного вибухового пристрою.  

Правоохоронці знали, що це далеко не весь арсенал, який є у заарештованого. Тому вони провели обшук в його помешканні та виявили чималий арсенал, котрий складався із набоїв та зброї часів Великої Вітчизняної війни. Рейд був проведений у житлових приміщеннях решти двох членів угрупування. За даним фактом слідчі СБУ порушили кримінальне впровадження. Організатора та його товаришів судитимуть за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч.1 ст.264 КК України). На даний момент затриманий перебуває під вартою та очікує на вердикт суду.

Самы зловмисники дуже шкодують про скоєне, адже після вдалої угоди з покупцями вони хотіли відійти від справ. На зароблені кошти вони б придбали дом у моря за кордоном. Про таке житло сьогодні мріє кожна людина, але далеко не усі громадяни мають можливість придбати нерухомість. Але це не є приводом для переступання межі закону, адже купити будинок можна в рамках правил суцільної моралі. 

 

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.